RESPIRAČNÍ POLOMASKY ČESKÉ VÝROBY

RESPIRAČNÍ POLOMASKY ČESKÉ VÝROBY
RESPIRAČNÍ POLOMASKY ČESKÉ VÝROBY

Polomasky Nanologix Respira Compact byly vyvinuty za účelem maximálně efektivní ochrany ve vysoce rizikovém prostředí, zároveň ale zachovávají pocit komfortu při nošení. Určeny jsou primárně pro bezpečnostní a záchranné složky, na e-shopu OchranaZdraví.cz si je ale nyní můžete zakoupit i vy. 

Unikátní technologie polomasky byla vyvinuta ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci a oproti konkurenčním produktům vyniká hned v několika oblastech. V kombinaci s příslušnými filtry nabízí účinnost vyšší než respirátory třídy FFP3, její nošení je ale přitom maximálně pohodlné. Speciální zdravotnický silikon je lehký, nepodléhá deformacím při skladování a díky jeho pružnosti polomaska po nasazení dokonale těsní. Výrazně delší životnost výměnných filtrů oproti jednorázovým produktům znamená také větší šetrnost k životnímu prostředí.  

Výrobce masek, společnost Nanologix Corporation s.r.o., sídlí v Českém Jiřetíně, kde také probíhá větší část výroby. V posledních měsících dodala firma polomasky např. španělské armádě (v rámci české pomoci), pracovníkům IKEM nebo Správě Pražského hradu.

FILTR NANO PERFECTION P2 – s účinností vyšší než u respirátorů FFP3

Polomasky Respira Compact mají spojený nádechový a výdechový otvor, čímž se snižuje pocit odporu při dýchání a zároveň prodlužuje životnost přídavných filtrů. Filtry řady Respira Nano Perfection P2 navíc nemají nechráněný výdechový ventil. To zajišťuje ochranu samotného nositele i jeho okolí – filtrován je vdechovaný i vydechovaný vzduch. V kombinaci s tímto filtrem proto není třeba přes respirátor nosit roušku. 

RESPIRAČNÍ POLOMASKY ČESKÉ VÝROBY

FILTR PERFECTION P3 – nejvyšší úroveň ochrany

Filtr Nanologix Respira Perfection P3 pak zaručuje certifikovaný záchyt 99,99%, tedy nejvyšší dostupnou úroveň ochrany před viry a bakteriemi, stejně jako před jedovatými kapalnými a pevnými aerosoly, prachem nebo radioaktivními částicemi. Jeho použití je proto doporučeno zejména pro rizikové situace – např. při kontaktu s infikovanou osobou či prostředím.  

PRODUKTY NANOLOGIX ZA NEJNIŽSÍ CENY

E-shop OchranaZdraví.cz je autorizovaným prodejcem produktů Nanologix a zákazníkům zaručuje nejnižší ceny na trhu. Pokud patříte vy nebo vaši blízcí do rizikové skupiny a chcete se před onemocněním Covid-19 chránit opravdu účinně, doporučujeme dýchací polomasky Nanologix Respira Compact určitě vyzkoušet. 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..