Rezidenční projekty v Praze nabízí bydlení pro každého

Rezidenční projekty v Praze nabízí bydlení pro každého
Rezidenční projekty v Praze nabízí bydlení pro každého

Stojíte před otázkou, zda koupit starší byt, nebo dát přednost bytu v novostavbě? Ačkoliv vás u první varianty může přesvědčit cena nemovitosti, ve výsledku nemusí být tato koupě příliš výhodná. Odhadované náklady za rekonstrukci často neodpovídají realitě, čímž se dostanete na vyšší cenu než při koupi bytu nového.

Rezidenční projekty na dobré adrese

Při pořizování nemovitosti byste měli brát v potaz též lokalitu, v níž se nachází. Zajímejte se o dopravní dostupnost, občanskou vybavenost, bezpečnost a vzhled okolí domu. Rezidenční projekty díky pečlivému výběru lokalit všechny tyto podmínky splňují. Navíc se ve většině případů jedná o historicky ceněné objekty, které byly citlivě rekonstruovány. Důraz byl kladen na maximální zachování původních architektonických prvků, čímž získáte vskutku osobité bydlení. Celkový dojem podtrhuje nadstandardní bytové vybavení a reprezentativní vzhled veřejných prostor.

Rezidenční projekty v Praze s byty všech velikostí

Máte pocit, že tento typ bydlení je pro vás nedosažitelný? Zahoďte obavy, rezidenční projekty v Praze svou širokou nabídkou bytů uspokojí skutečně každého. Bytové jednotky jsou uzpůsobeny velikostí, cenou a provozními náklady též studentům, seniorům a mladým rodinám. Jaké byty zde naleznete? Můžete vybírat z pestré škály startovacích bytů o velikosti 1+kk, které jsou řešené tak, aby byl prostor využit bezezbytku. Řeč je například o loftech o výměře 41 m2 se stropy o výšce přes 4 m a velkoformátovými okny. Mezi další ekonomicky nenákladné bydlení patří ubytovací jednotky 1+kk, přejímající model hotelového bydlení. Jsou určeny pro všechny, kteří se v bytě moc nezdržují a slouží jim hlavně k přespání. U tohoto typu můžete využívat společných prostor, jako jsou prádelna, televizní místnost, zahrada s grilem, fitness centrum atd.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..