Rodinné stanování – 4 tipy, jak si to užít!

Rodinné stanování – 4 tipy, jak si to užít!

Rodinné stanování – 4 tipy, jak si to užít!

Být v létě doma je jako držet lva v kleci. Zkuste vyrazit za dobrodružstvím – nemusíte jet daleko, abyste si zajistili nezapomenutelné životní zážitky! Jak si užít rodinnou stanovačku?

Trošku přípravy se hodně vyplatí

Máte v plánu vyrazit s dětmi pod stan? Skvělá volba! Stačí odjet pár kilometrů do nejbližšího kempu, a je to paráda! Když se extrémně pokazí počasí, máte to domů kousek. A děti nepotřebují dálavy, potřebují vás! Balíte věci? Nechte doma haldy oblečení, v kempu si vystačíte s málem. Táborníci nemusí být jako ze škatulky! Šmudlíci povoleni. Udělejte si seznam, který si budete odškrtávat, a nezapomeňte: baterku, zápalky nebo zapalovač, spacák s karimatkou a repelent.


Rodinné stanování – 4 tipy, jak si to užít!

Vychytávky přicházejí

Od nadšených turistů se dozvíte, že je dobré si pod stan vložit izotermickou fólii, kterou naleznete v každé lékárničce – udrží teplo, nepropustí vodu, kdyby pršelo. A jak stan zabydlet? Vezměte jedno starší povlečení a vložte je na karimatky – na bavlně se spí nejlépe!

Zábava!

Myslíte si, že stavění stanu a jeho zabydlování je velká nuda? Omyl! Když to dětem podáte jako něco extra, i dvouletí špunti budou nadšeně podávat kolíky, rozmotávat karimatky a zapínat zip. Nezapomeňte si doma kytaru, i když umíte jen pár akordů – vaše nadšení se přenese i na děti!

Mates jede taky….

Jak si poradit, když bude stanovat kojenec? Následovně – vše, co se nepovede, obraťte v žert. Po letech na tyto zážitky budete s láskou vzpomínat! Matýskovi přibalte ohřívač kojenecké stravy, který se dá připojit na zásuvku v zapalovači automobilu, a vše je ok. Večerní lázeň nahřejte v barelu u ohně, a i ten nejmenší špunt bude spokojený.

Užijte si rodinné chvíle! Nehleďte na dokonalost a vychutnáte si každou chvíli. Přejeme vám pohodovou stanovačku s celou rodinou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..