Rozhodli jste se pro robotický vysavač? Máme pro vás 3 tipy

Rozhodli jste se pro robotický vysavač? Máme pro vás 3 tipy

Vysávání je poměrně nudnou domácí činností, ke které se i sebepilnější hospodyňky musí nutit. V současné době se ale určitě vyplatí nechat práci na někom, nebo lépe řečeno na něčem

jiném. Ano, na mysli máme robotický vysavač. Tento přístroj dokáže doslova divy, a to hlavně v době, kdy vůbec nejste doma. Úklid podlahové plochy můžete nechat klidně na něm a vyrazit třeba na procházku. Moderní přístroje si dokážou poradit s různými povrchy, a když se postupně vybijí, najdou si nabíjecí stanici. Jestliže nevíte, jaký model zvolit, jste na správném místě. Dáme vám totiž celkem 3 tipy na ty nejmodernější a nejvýkonnější robotické vysavače současnosti.

iRobot Roomba 980

Rádi byste doma měli maximálně výkonný, tichý a spolehlivý přístroj? Pak jste u modelu iRobot Roomba 980 na správné adrese. Už jen značka iRobot je zárukou vysoké kvality a inovativních funkcí, což potvrzují i mnohé recenze produktů. Konkrétně zmiňovaný typ vyniká až desetinásobně vyšší výkonností než jeho předchůdci. Ovládat ho přitom lze naprosto pohodlně prostřednictvím mobilního telefonu nebo jiného chytrého zařízení. Nainstalujete si aplikace iRobot HOME a máte vyhráno. Jinak tento vysavač disponuje speciální funkcí AeroForce, díky které je vzduch foukán dovnitř vysavače malou štěrbinou. Systém je mnohem efektivnější, a to až o 50 %. Jeho nákupem získáte do domácnosti skvělého pomocníka pro úklid po vašich domácích mazlíčcích. Filtraci vzduchu přitom zajistí speciální filtr AeroForce. Sofistikovaný systém navigace iAdapt 2.0 dokáže rozeznat veškeré překážky v cestě. Při vysávání tak zdánlivě malý robot překoná bez problémů prahy i jiné menší překážky. Ostatní elegantně objede a vysaje okolo nich. Na jedno jediné nabití vysaje až 185 m² podlahové plochy. Jeho pořizovací cena se pohybuje okolo 24 000 korun.

Neato Botvac Connected

I výrobce Neato Robotics si připravil pozoruhodný model. Botvac Connected se vyznačuje silným sacím výkonem a unikátním desénovým provedením. Samozřejmostí je u něj vysoká inteligence. Neato aplikace je důmyslně řešená, a ovládání se tak stává doslova a do písmene hračkou. Nechat jej pracovat můžete například v rámci funkce Clean House, kdy vysaje důkladně celou plochu patra. Jinak lze volit také Manual Clean pro určování cesty robota ovladačem. Za zmínku stojí i sací výkon 43 W a možnost zapnutí Turbo režimu. Pro tišší chod a prodloužené vysávání lze zvolit režim Eco. Na jedno jediné nabit vysaje až 150 m². Cena tohoto modelu činí okolo 21 000 korun.

Miele Scout RX1

Tento model od společnosti Miele zdobí především systém Smart Navigation. Ten je tvořen Gyro senzorem, malou kamerou a specifickým softwarem. Orientace v místnosti je tak naprosto přesná. Scout RX dokáže vysávat precizním způsobem i podél zdí a v méně dostupných místech. Systém Triple Cleaning spouští u přístroje vysávání, kartáčování i zametání zároveň. Na jedno nabití vydrží 120 minut, což odpovídá 150 m². Cenově se lze dostat k 15 000 korunám.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..