Sháníte konferenční prostory v Praze? Jedny bychom pro vás měli!

Sháníte konferenční prostory v Praze? Jedny bychom pro vás měli!
Sháníte konferenční prostory v Praze? Jedny bychom pro vás měli!

Ideálním a originálním místem, kde uspořádat event, konferenci či firemní akci může být areál jezdeckého závodiště Chuchle Arena Praha. K pronájmu je zde řada konferenčních a dalších prostor.
Hledáte místo pro společenskou událost nebo neformální rodinnou sešlost? I v tomto případě jste na správné adrese. K dispozici vám tu je hned několik prostor. Možné zde je uspořádat jak vnitřní, tak i vnější eventy.

Vnitřní eventy

Pro vnitřní eventy v Praze se nabízí luxusně zařízený salonek Ascot. Plánujete uspořádat raut pro několik desítek osob? K dispozici vám bude prezidentské apartmá, popřípadě hotelové lobby. Jako konferenční prostory vám pak dobře poslouží také velká či malá sázková hala. Všechny tyto prostory disponují vlastním sociálním zařízením, podiem, připojením na wifi, ozvučením, výhledem na závodiště, některé vlastním barem s kuchyní, jiné zase umožňují vstup do venkovní části areálu.

Vnější eventy

V případě příznivého počasí je možné firemní akce v Praze uspořádat ve vnějších prostorách, tedy strečových stanech různých velikostí, v jezdecké hale, na kolbišti, v malé sázkové hale disponující vlastní restaurací, popřípadě na travnatých a jiných venkovních plochách areálu. Detaily najdete na odkazu konferenční prostory Praha.

Inventář k zápůjčce

Nemáte vlastní stoly, lavice, židle ani pódiový systém? Nevadí. V Chuchle Areně Praha si je můžete zapůjčit. Stejně jako skákací hrady, pytle, trampolíny, hopsající koníky. K dispozici vám může být vnější i vnitřní dětské hřiště či také zoo koutek. Chuchle Arena Praha vám zorganizuje jízdy na ponících, projížďky v klusáckých sulkách, prohlídky stájí i výklad o koních s názornou ukázkou. K dispozici vám ale bude i trenažer dostihového koně. Věřte, že takovýto program pak váš event či konferenci pozvedne na novou úroveň. Když zkrátka firemní akce v Praze, tak v Chuchle Areně Praha.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..