Skvělé rady, jak mít více energie


Skvělé rady, jak mít více energie
Skvělé rady, jak mít více energie

Jenom ráno otevřete oči, tak se vám zase začnou únavou zavírat? Věřte, že to není pouze váš případ. V dnešní uspěchané době je to již prakticky globální problém. Jak s touto nepříjemnou situací ale zatočit?

Nemůžete se zbavit práce ani doma?

Máte plnou hlavu pracovních povinností z celého dne? Jen dojdete domů, už otevíráte počítač, abyste zkontrolovali, zda je všechno v pořádku a přečetli si emaily? Tohle je neskutečný žrout energie! Úderem šesté hodiny prostě počítač zaklapněte a začněte se věnovat sami sobě, dejte si něco dobrého či si jen pusťte oblíbený film, ale hlavně, žádná práce! Prostě vypněte.

Sex

Pokud jste se již naučili vypínat hlavu i počítač před tím, než se vydáte do postele, postupně načerpáte i více energie na sex. Upřímně – zamyslete se nad tím, jestli svého partnera na úkor práce tak trošku nezanedbáváte? I když se jedná často o fyzicky náročnou aktivitu, dobije vám tou příjemnou energií, která je velice potřebná. Milování vám totiž dodá nejenom vlnu endorfinů, ale také uvolní psychické napětí. O utužení vztahu ani nemluvě.

TIP: Sílu do života vám vrátí testosteronové injekce


Dobrou noc

Pokud jste přes den zavaleni prací, prostě musíte přes noc regenerovat a dobíjet energii. Nejlepší je, když spíte alespoň sedm hodin v kuse. A nejlepší je, když si můžete „dát šlofíka“ i přes den. Ideální čas na odpočinek je právě v tu dobu, kdy si myslíte, že na nic takového nemáte ani chvilku. Stačí pět minut nicnedělání a budete se cítit zase jako znovuzrození.

Skvělé rady, jak mít více energie

Pitný režim

Častokrát jsme my i celé naše tělo unavení z důvodu nedostatku tekutin. Nejlepší pro plynulé fungování vašeho imunitního systému je obyčejná voda, či minerální voda obohacená o hořčík. Obohaťte svůj pitný režim také o maté čaj, který je oblíbený hlavně pro svůj povzbuzující účinek. Obsahuje nejenom kofein, ale také i spoustu antioxidantů, které vás navíc i detoxikují.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..