Spolehlivé a certifikované závitové kalibry mají i digitální varianty

Spolehlivé a certifikované závitové kalibry mají i digitální varianty
Spolehlivé a certifikované závitové kalibry mají i digitální varianty

Pestrý sortiment kontrolních kalibrů a měrek ve všech možných provedeních pojímá komplexní nabídka renomované společnosti Michovský-TOOLS s.r.o. Firma dodává kalibry pro všechny typy závitů, trny pro vnitřní závity i kroužky pro vnější závity. Všechny produkty jsou skladovány, proto jsou od objednávky okamžitě expedovány k zákazníkům. Společnost garantuje jak včasné dodání, tak nízké ceny pro stávající i nové zákazníky.

Certifikace akreditovanou laboratoří MWQ GmbH

Pro zájemce o závitové kalibry jsou k dispozici rozmanité produkty včetně typů NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a jiné. Pokud si zákazník dodá výkresy, jsou mu zhotoveny na zakázku třmenové, obkročné a speciální kalibry. Na překážku nejsou ani atypické rozměry, stoupání, odlišné tolerance a provedení – různé délky, chromování a tvrdokovové. V případě zájmu o výrobu speciálního kalibru lze společnost kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Na požádání se vystavují certifikáty o kalibraci, která je prováděna v akreditované laboratoři Trescal, jež je držitelem certifikátu ISO 9001.

Válečkové a oboustranné třmenové kalibry

Válečkové kalibry jsou oboustranné, jsou vyrobeny z kalené oceli a přesnost mají podle DIN 7150-2, rozměry podle DIN 2245. K dispozici jsou nastavovací kroužky z kalené oceli, přesně broušené, dále třmenové kalibry oboustranné – jsou tvořeny dobrou a zmetkovou stranou.

Závitové kalibry Multicheck, s noniem, Electronic a digitální

Sortiment závitových kalibrů s měřením hloubky závitu obsahuje například závitový kalibr Multicheck s dobrou i zmetkovou stranou a přesností odečtu 0,5 mm. Kalibr s noniem má otáčivé vřeteno, možnost aretace hodnoty odečtu šroubkem a přesnost 0,1 milimetrů. Typy Electronic a digitální jsou opatřeny digitálním ukazatelem hodnot, mají přesnost 0,1 mm a Electronic je vhodný pro zaznamenávání dat do počítače, tím je použitelný pro velké série měření.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.