Spolehlivou ochranu a řešení nebezpečných situací nabízí karambit 


Spolehlivou ochranu a řešení nebezpečných situací nabízí karambit 

Karambit nože pocházejí z jihovýchodní Asie, kde se již po staletí využívají zemědělci, rolníky, lovci i bojovníky pro své nepřekonatelné vlastnosti. Typický tvar zahnuté čepele, ergonomická rukojeť opatřená bezpečnostními kroužky, malá hmotnost a velikost „akorát do ruky“ učinily z těchto univerzálních nožů nástroje, jež si našly uplatnění i v našich podmínkách.

Pomůcka pro domácí práce, sport i boj

Kdo se věnuje bojovým uměním, s oblibou do svého portfolia dává informaci o umění bojovat s tímto nožem – především v umění Pencak Silat. Karambit slouží především ke sportovním účelům, co se týče využití v boji. Ale i na sebeobranu lze použít právě zmíněné nože. Jsou populární u horolezců, rybářů, myslivců, hodí se kutilům, farmářům a turistům. Spolehlivé karambity patří do ruky tomu, kdo hledá dynamický nůž na každodenní nošení.


V čem jsou karambity unikátní?

Unikátní tvar i design karambitu a CS GO nože garantují pevný úchyt a maximální pocit bezpečí jeho vlastníka v různých podmínkách a situacích. Dostanete-li se v těžkém terénu do neočekávaných situací – je třeba odříznout lano, vyškrábnout kámen, bránit se divoké zvěři, tyto pomůcky vám poskytnou ochranu a pomoc. Můžete se pohybovat na zledovatělém terénu, pak vám CS GO nůž poslouží jako dráp, jímž se v ledu zachytíte. Potápíte-li se pod vodou a zamotá se vám lano nebo potřebujete překonat překážku, karambit vás jistí i pod vodou. Díky bezpečnostním kroužkům si při obraně můžete být jisti, že vám útočník nevyrazí nůž z ruky nebo jej neotočí proti vám v pádu či během zápasu.

Účinná pomoc při sebeobraně

Při sebeobraně a vypjatých situacích tvar karambitu umožňuje držiteli rychlou změnu dosahové bojové zóny i bez nutnosti pohybu těla. S nožem CS GO snadno odrazíte útok a ještě zaútočíte ve stejném pohybu, jakož si zajistíte vícenásobné výpady během jednoho pohybu ruky. Pohyb s karambitem je tak těžko předvídatelný. Díky bezpečnostním kroužkům nelze zbraň z ruky ani vyrazit, ani vykopnout.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..