Stáhněte si video z YouTube zdarma

Stáhněte si video z YouTube zdarma

Lidé z celého světa zhlédnou každý měsíc na YouTube 6 miliard hodin videa a každou minutu uploadují 100 hodin nových videí. To je opravdu hodně materiálu ke zhlédnutí, avšak většina z nás se stejně dívá jen na oblíbené pořady nebo hudební videa preferovaných interpretů. A co když se rozhodnete mít nějaké své oblíbené video k dispozici také offline?

Proč vůbec chtít mít video offline?

Důvodů je několik. Tak za prvé ne vždycky máte přístup k internetu. Za druhé si jej můžete chtít uložit třeba do telefonu či tabletu. To je asi nejčastější případ. Vidíte na YouTube novou písničku a toužíte ji mít s sebou. Jak jen to udělat? Měli byste také počítat s tím, že dané video nemusí být na YouTube věčně. Velmi často se stává, že jej někdo odstraní nebo je zablokované kvůli právům. Proto se raději pojistěte a stáhněte si jej do počítače.

Jak stahovat z YouTube?

Nepotřebujete žádný speciální software ani znalosti. Vše vyřídíte na pár kliknutí s pomocí webové aplikace Link2Save.com. Je určená pro stahování z YouTube, ale i dalších portálů. Videa jsou totiž také na sociálních sítích (Facebook, Instagram), zpravodajských webech (TV Nova, ČT, CNN) a adult portálech (PornHub, YouPorn). Tyto všechny webové stránky a ještě několik dalších Link2Save.com podporuje. Celkem jich je téměř třicet.

Jak přesně to funguje?

Celý proces je velmi rychlý, snadný, bez registrace a zdarma! Postačí si zkopírovat odkaz na video (pokud nevíte, jak na to, přímo na Link2Save.com najdete podrobný návod pro každý z podporovaných webů) a vložit jej do bílého pole na hlavní stránce.

Po kliknutí na „Stáhnout“ se video načte a nabídne ke stažení v mnohých formátech a rozlišeních. A všimněte si, že jsou k dispozici i čistě zvukové formáty. Když na některý z nich kliknete pravým tlačítkem a zvolíte „Uložit cíl jako“, soubor se vám uloží do počítače.

Všechno je hotové během několika málo sekund (jen stahování bude chvíli trvat, pokud budete stahovat velké video). Každopádně na rozdíl od jiných služeb nečekáte na žádné převedení ani nahrání na server. Rychlejší alternativu stahování z YouTube nenajdete.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..