Stane se Tipsport sázkovou jedničkou i na Slovensku?

Stane se Tipsport sázkovou jedničkou i na Slovensku?
Stane se Tipsport sázkovou jedničkou i na Slovensku?

Berounská společnost Tipsport funguje už od roku 1991. Za tu dobu se stala českou sázkovou jedničkou a rozrostla se i na Slovensko, kde má k podobnému postavení dobře našlápnuto.

Český sázkový lídr se vydal k sousedům

Sázkovou kancelář Tipsport asi netřeba blíže představovat. Letos tato společnost oslaví už 30. narozeniny a rozhodně bude co slavit. Po ovládnutí českého sázkového trhu se Tipsport pustil i na pole online casino zábavy, kde úspěšně funguje jako Tipsport Vegas. Tam se ale plány berounské firmy nezastavily. Následovala expanze na Slovensko a i naši sousedé si tak u Tipsportu můžou vsadit na sport nebo se pobavit u online rulety a automatů.

I Tipsportu se samozřejmě dotkl koronavirus. Ostatně jako všech sázkových kanceláří. Ale podle informací, které zveřejnilo slovenské MF, dokázal Tipsport tuto pandemii ustát a na Slovensku zaznamenal oproti svým konkurentům nejmenší ztráty.

Slovenská špička se vyrovnává

Když odhlédneme od světové pandemie, tak i bez ní se sázková špička na Slovensku postupně vyrovnává. Mezi hlavní konkurenty Tipsportu na Slovensku patří Fortuna a lokální společnost NikéPrávě Niké platila dlouhou dobu za neotřesitelnou jedničku zdejšího trhu, v poslední době se ale musí o své postavení dělit s již zmiňovaným Tipsportem. V těsném závěsu přitom stále zůstává Fortuna.


Všechny tři společnosti spolu navíc nesoupeří jen, co se týče sázek. V lednu 2020 došlo na Slovensku ke spuštění online casin a licenci obdržely i Tipsport, Fortuna a Niké. Konkurenční boj mezi jednotlivými značkami ale vždy prospívá zákazníkovi. Jednotlivé firmy si pak totiž hráče předcházejí různými bonusy a promoakcemi, aby nabídly něco víc než ten druhý.

Zlomový rok 2021?

Rok 2021 tak může v tom, kdo slovenský trh ovládne, minimálně hodně napovědět. Sázkové kanceláře stejně jako celý svět doufají, že se fungování na naší planetě po koronavirové pandemii postupně vrátí do normálu. Společně vyhlížejí rozšíření vakcíny, či jiné řešení, které by svět navrátilo do zajetých kolejí. Sázkové společnosti si to mezi sebou rády rozdají o pozici (nejen) slovenské jedničky. Pokud by ale opět mělo být na delší dobu omezeno jejich fungování a nebylo by ani na co sázet, tak by zažily další těžký rok. Zmiňované konkurenční prostředí je sice zdravé, ale s koronavirem sázkové kanceláře soupeřit nechtějí.

18+ | Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..