Startujete kadeřnický salon? Tohle vybavení by vám nemělo chybět!

Startujete kadeřnický salon? Tohle vybavení by vám nemělo chybět!

Existují oblasti podnikání, kterým se bude neustále dařit, a kadeřnické salony mezi ně rozhodně patří. Trendy se sice rok od roku mění, jedna věc ale zůstává stejná: nikdo nechce mít neupravené a prošedivělé vlasy.

Spolehlivé vybavení kadeřnických salonů

Profesionální barber shopy a kadeřnické salony dnes razí kvalitu, sofistikovaný minimalistický design, maximální funkčnost a komfort. Často proto vsází na německou společnost Olymp, která se v oblasti pohybuje již desítky let a dodává kadeřnické potřeby do špičkových salonů po celém světě. V jejím sortimentu naleznete mycí boxy, kadeřnická křesla, hairmastery využívající nejnovějších technologií i obsluhy a veškeré příslušenství jako fény, žehličky na vlasy nebo holicí strojky, pracovní sedáky a vozíky se zásuvkami. Pokud tyto výrobky zaujmou i vás, vybavte svůj salon prostřednictvím jejich internetových stránek. Po potvrzení objednávky složíte zálohu ve výši 60 % a firma se pustí do práce na vaší zakázce.

Křesla ve všech podobách

Maximální pohodlí pro klienta, snadný přístup pro kadeřníka a velká mobilita umožňující změny nastavení, to jsou požadavky, které by měla splňovat moderní kadeřnická křesla. Sortiment kadeřnických křesel zahrnuje designově povedené modely s fixními i sklápěcími opěrkami, hydraulikou a sklápěcím mechanismem. V mužských kadeřnictvích nesmí chybět kvalitní barber křesla. Ta od Olympway jsou elegantní i praktická současně. Disponují synchronně nastavitelnými opěradly, loketními opěrkami s polstrováním a flip-up podstavcem po nohy. Hydraulika umožňuje velké rozpětí nastavení výšky i otáčení křesla, přičemž vyhovující polohu lze uzamknout, a také opěrka hlavy je výškově nastavitelná.

Pohodlné mycí boxy

U mycích boxů je komfort na prvním místě, což modely od Olympway reflektují. Dříve zákaznice umyvadla tlačila do krku a sezení jim bylo nepříjemné, to už ovšem s dnešními elektricky ovládanými křesly s pohodlnými opěrkami na nohy a područkami dávno není pravda. Mycí boxy od společnosti Olympway se často mohou chlubit i naklápěcím umyvadlem a křesly s masážní funkcí. Kadeřnické salony si mohou vybrat mezi různými konstrukčními možnostmi – samostatně stojící křesla, či propojené mycí boxy vedle sebe, vnější vedení hadice, nebo skryté vnitřní. Mezi barvami vede černobílá klasika, jíž oslníte i nejnáročnější klienty.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..