Stěhování krok za krokem: Kde vzít krabice a komu zavolat?


Stěhování krok za krokem: Kde vzít krabice a komu zavolat?
Stěhování krok za krokem: Kde vzít krabice a komu zavolat?

Stěhování je vždy obtížné. A to nejen kvůli citům, ale také kvůli fyzické námaze. V tomto článku vám tedy ukážeme, jak si stěhování co nejvíce ulehčit.

Přesun z bytu, kde jste strávili několik let, do toho nového, je poměrně obtížný. A je jedno, jestli jde o stěhování bytů Praha, nebo o jiné město. Každý má s určitým místem jisté citové pouto. Stěhování tak může být činností, která bude opravdu těžká. Jak to ale provést tak, aby nedošlo k žádným problémům?

Příprava na stěhování

Pokud se oprostíme od citů, důležitá bude příprava. Počítejte s tím, že několik dnů před vystěhováním bude váš byt vypadat úplně jinak, než jste zvyklí. Všechno totiž naházíte do krabic a pečlivě zabalíte. Nejprve si ale nějaké krabice musíte sehnat. Na knížky, disky s hudbou či filmy se budou výborně hodit banánové krabice. Ty seženete zdarma v obchodech.

Pevné kartonové krabice pak můžete zakoupit v některém z internetových obchodů. Předem myslete na rozměry a požadovaný obsah. A také na to, že ten, kdo krabici ponese, není superman. Snažte se tedy, aby krabice měla přiměřený obsah. Poděkuje vám za to nejen stěhovák, ale i samotná krabice. Čím lehčí totiž bude obsah, tím nižší je pravděpodobnost, že se přetrhne.

Stěhování s profesionály

Stěhovat se můžete svépomocí. Máte-li k dispozici velké auto, případně kamaráda, který vám s tím pomůže, máte napůl vyhráno. Často ale budete muset k těmto pracím přizvat profesionála. Nebojte se využít stěhovacích služeb. Ceny sice mohou být na první pohled poměrně vysoké, vzhledem k efektivitě a náročnosti činnosti jsou ale přiměřené.

Stěhování domácností Praha a okolí může zajistit společnost Stěhování Vrána. Po předchozí telefonické domluvě si stanovíte cenu, na kterou bude mít vliv zejména objem převezených věcí. Pokud k převezení postačí malé auto, pak za služby zaplatíte méně než u velkého stěhovacího automobilu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..