Svatební web může mít mnoho funkcí

Svatební web může mít mnoho funkcí
Svatební web může mít mnoho funkcí

Žijeme v době digitální, což se projevuje snad ve všech oblastech, na něž si jen dokážete vzpomenout. Digitální technologie dokonce ovlivnily i nejdůležitější den v našich životech – svatbu. Spousta novomanželů si dnes chystá svatební web.

Svatební web je poměrně široký pojem a ve skutečnosti může mít řadu funkcí. Může posloužit jako elektronické oznámení, lze na něj umístit fotografie po skončení svatby, aby si je všichni mohli prohlédnout, případně může posloužit k oznámení toho, jaké svatební dary si potřebujete. A přesně tomu je uzpůsoben web Modrá stužka.

Usnadněte svatebčanům koupi svatebního daru

Modrá stužka je služba, která vám snadno umožní zřídit si vlastní svatební web. Nebojte se, nepotřebujete k tomu umět programovat, ani oplývat pokročilými technickými znalostmi. Celý systém je jednoduchý a vlastně už přizpůsobený, vy si ho pouze trochu upravíte k obrazu svému. V základní verzi zdarma si zřídíte prostou webovou stránku události, v placené verzi dostupné za 500 Kč na rok je však k dispozici řada zajímavých funkcionalit.

Tou úplně nejlepší je pravděpodobně sekce Přejeme si. V té prostě svatebčanům sdělíte, jaké svatební dary byste si přáli dostat. Přímo přes web pak svatebčané mohou na dané dary přispět. Nemusí tedy nosit žádné peníze přímo na svatební hostinu, vše vyřeší již předem. U každého dárku je navíc vidět, kolik % už ostatní hosté přispěli. Na dárky, na něž už byly peníze přispěny, nelze dále přispívat.

Organizujte svou svatbu přes webové stránky

Seznam svatebních darů však není jedinou užitečnou funkcí. Dobrá je také funkce Potvrzení účasti, díky té budete mít přehled, kdo na svatbu doopravdy dorazí.

Webová stránka se dá kdykoliv aktualizovat. Jestliže se tedy rozhodnete v průběhu plánování cokoliv změnit, prostě to na webu upravíte a všichni tam tuto novinku uvidí. Nemusíte všechny informovat zvlášť, prostě informaci jen jednou napíšete na web. Komunikace skrz stránky je mnohem jednodušší.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..