Take it koupelnový nábytek

Take it koupelnový nábytek
Take it koupelnový nábytek


Chystáte se zařizovat koupelnu, ale máte malý rozpočet? Máme pro vás skvělý tip na levný, ale kvalitní koupelnový nábytek od firmy Dřevojas.

Co nábytek nabízí

Take it nábytek má hezké a elegantní keramické umyvadlo s přepadem a otvorem pro baterii. Rozměr umyvadla se pak přizpůsobuje šířce samotného nábytku.

Umyvadlo z keramiky se velmi snadno udržuje v čistotě a můžete na něj používat i abrazivní čistící přípravky v podobě tekutých písků.

Na výběr jsou k Take It nábytku tři madla a to v lesklém i matném provedení. Madla jsou samozřejmě bez příplatku.

Nábytek nabízí provedení buď zásuvkové, nebo dveřové.

Doplňková skříň

Jestli-že uvažujete i o doplňkové koupelnové skříni, kam uschováte další potřebné věci, jako jsou ručníky či kosmetika, je tu i možnost zakoupení závěsné vysoké skříně Take It s šířkou 35 cm. Tato skříň je 2-dveřová a má 4 skleněné nastavitelné police. Samozřejmostí je u této skříně možnost výběru levého či pravého provedení dvířek a jejich jemné dovírání. Pokud si přejete umístit do doplňkové skříně umístit koš na prádla, není to problém. Tento koš je možné doobjednat a nainstalovat do skříně.

Barevné provedení

Nechcete pořizovat koupelnový nábytek v základním bílém odstínu? Žádný problém. U řady Take It si můžete vybrat z různých dekorů jako je například: beton, bříza, cafe, dub, Oregon, ořech, Wenge, Arlington a Basalt. Navíc je tu skvělá možnost volby v barevném provedení korpusu a čelní plochy. Takže korpus si například necháte vyrobit v bílém lesku a provedení čelní plochy v dubu.

Instalace nábytku

Instalace nábytku je velmi jednoduchá a rychlá, protože nábytek je dodáván již ve smontovaném stavu a připraven k instalaci. Kvalitní pojezdy značky Hettich navíc zaručí tiché a plynulé dovírání zásuvek.

Záruka

Záruka na koupelnový nábytek a umyvadla je 5 let.

Koupelnový nábytek od firmy Dřevojas vám bude dělat radost každý den a jeho kvalita spolu s funkčností vás ohromí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.