Tantrická masáž není pro každého, ale za vyzkoušení stojí


Tantrická masáž není pro každého, ale za vyzkoušení stojí

Už jste byli na tantrické masáži? Pokud jste otevřené mysli, bez zábran, nestydíte se a život si zkrátka vychutnáváte plnými doušky, čekají vás ty nejhlubší prožitky.

Relax, vášeň, smyslnost. Vonné víčky, romanticky tlumené osvětlení. Horká koupel či sprcha a vaše hrátky mohou začít. Uvolněte se a dejte průchod svým nejniternějším prožitkům. Fantazii se meze rozhodně nekladou.

Tantra masáž

Pojmem tantrická masáž rozumíme celotělní masáž, která věnuje pozornost všem částem vašeho těla. Včetně intimních míst. Masáž je pak jakýmsi spojením klasické masáže, jejímž cílem je maximální uvolnění, a tantrických rituálů, jako jsou doteky jemnými předměty či otírání horkými ručníky.

Cesta do sedmého nebe

Co vám tantra masáž nabízí? Řadu potěšení, vzrušení a hlubokých prožitků. Samotná masáž probíhá v příjemném prostředí za doprovodu relaxační hudby a provádějí ji krásné a hlavně profesionální masérky. Ty vědí, kde se klienta dotknout, aby mu otevřely cestu do sedmého nebe. To erotické masáže rozhodně dokážou. A nejenom to.

Erotická masáž posiluje sebevědomí

Je navíc prokázáno, že erotické masáže posilují sebevědomí, mají pozitivní vliv na psychickou pohodu a i zlepšují sexuální život. Nezaměňujte ale erotickou masáž s erotickými službami. Ty masérky neposkytují. Proto se také příjemce erotické masáže nedopouští nevěry.

Nuru masáže

Speciálním druhem smyslných erotických masáží jsou tzv. nuru masáže. Někdy se jim také říká masáž „tělo na tělo“. Tento název asi mluví za vše. Při masáži jsou oba její účastníci, jak masírovaný, tak i masér nazí a s pomocí klouzavého lubrikantu s názvem nuru gel, který je navíc nabitý řadou prospěšných látek, se navzájem dotýkají. Výsledkem je intenzivní erotický prožitek, který mnohdy končí vyvrcholením obou účastníků. Nezní to přinejmenším lákavě?

Více info na https://www.secret-eroticmassage.cz/

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..