Tiskni chytře, tiskni levně


Tiskni chytře, tiskni levně
Tiskni chytře, tiskni levně

Kvalitní a levný tisk v Praze? To není žádné sci-fi, ale realita.

Copycentrum Tomados nabízí černobílý i barevný tisk. Nemusíte se omezovat pouze na nejoblíbenější formát A4. Copycentrum je vybavené vysoce kvalitními tiskárnami, kopírkami a skenery, takže si hravě poradí se všemi dokumenty ve formátech A5 až SRA3.

Zkušený personál vám rychle a kvalitně vytiskne veškeré brožury, letáky, plakáty, vizitky, fotky, i kalendáře. Služby copycentra pravidelně využívají také studenti, kteří si zde nechávají tisknout bakalářské, diplomové a disertační práce. A to včetně vazeb s potiskem upravených dle standardů konkrétních vysokých škol.

Zhotovení diplomové práce běžně trvá dva pracovní dny, ale pokud vás tlačí čas, můžete využít expresních služeb. Za příplatek si budete moct odnést hotovou diplomovou práci už do 3 hodin od dodání podkladů.

Tisk i další služby si objednáte osobně na pobočce v Praze, ale i online z pohodlí domova

Škála nabízených služeb je ale ještě mnohem širší. V copycentru Tomados, které sídlí na Praze 8, nabízí také laminaci, řezání a tisky na vyšší gramáže, tisk na vlastní papír, skenování nebo zhotovení různých vazeb dle potřeby. Vybírat můžete z kroužkové vazby, drátěné, thermo, knižní anebo knižní s potiskem.

Tiskni chytře, tiskni levně

Každý zákazník určitě ocení i vstřícný přístup k individuálním požadavkům. Jestli hledáte rychlé, kvalitní, a přitom levné tiskové a kopírovací služby, pak určitě vyrazte do copycentra Tomados na Praze 8. A pokud se vám nechce navštívit provozovnu osobně, využijte pro zadání vaší zakázky online formulář.

Před objednáním služeb však doporučujeme zadat vaše požadavky nejdříve do online kalkulačky, která je přímo na webu, abyste si udělali lepší představu o finální ceně.

TIP: Chcete objednat velkoobjemový nebo pravidelný tisk? Určitě se zeptejte na množstevní slevu. Copycentrum Tomados má velice vstřícnou cenovou politiku pro zákazníky, kteří si objednávají větší rozsah služeb.

Zvažte také možnost pronájmu multifunkční tiskárny. Pronájmem můžete ušetřit až 50 % nákladů spojených s tiskem. Více o možné úspoře v článku zde.

 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..