Trendy ve světě pohovek. Pořiďte si domů moderní i komfortní sedačku


Trendy ve světě pohovek. Pořiďte si domů moderní i komfortní sedačku
Trendy ve světě pohovek. Pořiďte si domů moderní i komfortní sedačku

Pohovky jsou společně s křesly a konferenčními stoly nedílnou součástí obývacích pokojů. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí mít obývací pokoj zařízený podle posledních módních trendů, pak vám určitě neunikly poslední trendy ve světě právě pohovek. Pakliže jste na aktuální trendy ve světě pohovek ještě nenarazili, prozraďme si, jakou konkrétní pohovkou bychom měli oživit svůj obývací pokoj. Přece jen moderní sedačka vytvoří útulnou a klidnou zónu v každém obývacím pokoji.

Sedačky v zemitých tónech

Při výběru pohovek byste se měli zaměřit především na ty, které jsou v zemitých, teplých odstínech. Právě to je trend letošního roku. Pokud si vyberete pohovku v přírodních barvách, nebudete litovat, jelikož se najednou ve vašem pokoji bude nacházet teplo a pohoda. Takový pocit umí vnést do interiéru právě jenom přírodní barvičky.

Jestliže vám však přijde, že váš obývací pokoj je spíše nudný, místo zemité hnědé vsaďte na světlounce zelenou, které se také říká pastelová zelená. Takto barevná sedačka je také mezi aktuálními trendy. Umí zlepšit náladu, také člověka zklidnit. Navíc ho opět spojí s přírodou, na kterou by člověk rozhodně neměl zapomínat.

Pohovky rozlišných stylů

Letos byste se neměly bát kombinovat jednotlivé styly, a to už vůbec ne ve světě sedaček. Vůbec tedy neohrnujte nos nad sedačkami, které budou kombinací kůže a třeba dřeva. Stejně tak se nebojte sametových sedaček nebo sedaček, které jsou vyrobené ze semiše.

Pokud si pořídíte sedací soupravu, která bude kombinací několika stylů, nebudete litovat. Přesně takové sedačky jsou totiž podle odborníků skvělé na údržbu. Právě z tohoto důvodu si odborníci aktuální trendy ve světě pohovek poměrně chválí, jelikož je to signál, že nepraktické módní výstřelky jsou fuč.

Vsadíte na odlišné styly nebo dáte přednost pastelově zelené pohovce? Ať se rozhodnete pro cokoli, rozhodně nešlápnete vedle.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..