TŘI DOBRÉ DŮVODY, PROČ SI NA REKONSTRUKCE OBJEDNAT FIRMU

TŘI DOBRÉ DŮVODY, PROČ SI NA REKONSTRUKCE OBJEDNAT FIRMU
TŘI DOBRÉ DŮVODY, PROČ SI NA REKONSTRUKCE OBJEDNAT FIRMU

Plánujete rekonstrukci domu či bytu a přemýšleli jste, že byste ji mohli zvládnout svépomocí? Možná to není až tak dobrý nápad, jak se na první pohled zdá.

Stavební i instalační práce vyžadují odborníky, stejně řada dalších činností. Taky si ve volných chvílích netkáte koberec nebo nešijete boty, přitom nepovedené boty můžete vyhodit, ale špatně zrekonstruovaný dům s vámi zůstane. A bude vás trápit roky.

1. KVALITA

Možná jste šikovný kutil a věříte, že celou rekonstrukci hravě zvládnete. Současné technologie ale vyžadují odborné a přesné postupy práce, na nichž závisí například i to, jestli vám dodavatel stavebního materiálu uzná záruku nebo ne. Můžete být výborný klempíř nebo sádrokartonář, ale těžko dosahujete profesionality ve všech činnostech, které jsou s přestavbou spojené. Nezapomeňte, že jsou nutné taky nové elektrorozvody a vodoinstalace, perfektní izolace a zateplení, aby měla celá rekonstrukce nějaký smysl.

2. ČAS

Jestli chcete bydlet v novém co nejdříve, nemůžete si bydlení renovovat večer po práci. Někdo to řeší tak, že udělá to „nejhorší“ a zbytek plánuje dodělat po nastěhování. Takové řešení je ale to úplně nejhorší, protože když už jednou bydlíte, ztrácíte motivaci k dalším předělávkám a renovace objektu se protáhne na roky.

Věřte, že profesionální stavební firma, která vám provede celou rekonstrukci na klíč, vám ušetří řadu bezesných nocí. A čas, který tak získáte, můžete věnovat rodině nebo svým koníčkům. Nemusíte se starat o nic – od materiálu až po finální výmalbu vše zajistí firma.

3. PENÍZE

I když to možná nevypadá, ve finále se stavební firmou ušetříte i peníze. Jednak proto, že většina z nich má nasmlouvané úplně jiné ceny materiálu, než na jaké byste dosáhli vy, za druhé kvalitní práce eliminují pozdější opravy. Není nic horšího (a dražšího), než předělávat něco, co bylo udělané od základu špatně. Neodborným postupem se také můžete připravit o garanci dodavatele, například při pokládce nové dlažby, střechy nebo u izolací. V neposlední řadě při rychlé profesionální práci zkrátíte dobu, kdy budete muset platit náhradní bydlení.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..