Tři způsoby, jak rozšířit firmu o nové prostory

Tři způsoby, jak rozšířit firmu o nové prostory

Tři způsoby, jak rozšířit firmu o nové prostory

Podnikatelé se neustále snaží o to, aby jejich podnik vzkvétal. Snaží se dnes a denně pracovat na tom, aby podnik prosperoval a mohl se rozšiřovat, rozvíjet se. Podnik jednoho dnes s pílí a trpělivostí dojde do bodu, kdy je třeba ho rozšířit o nové prostory. Do nových prostorů totiž musí přijít buď nový sklad, nebo případně v nových prostorech mají vzniknout zcela nové výrobny. Nabízí se však otázka, jak konkrétně lze firmu rozšířit o nové prostory. Přichází v úvahu pronájem prostor, ale co když se nechce každý měsíc pouštět nájemné z rozpočtu firmy?

Pronájem prostor bývá nejčastějším způsobem, jak se firma může rozrůst. Pokud firma nemá dostačující kapitál na koupi nového prostoru, pak přichází v úvahu právě pronájem těchto prostor. V současné době však drtivá většina lidí ví, jak těžké je najít prostory určené k pronájmu, které jsou za adekvátní ceny.

Pojďme si proto říct další dva způsoby, jak rozšířit firmu o nové prostory.


Koupě nových prostor

Než platit každý měsíc nájemné za prostory, kde budou výrobny nebo sklady, je třeba opravdu zvážit koupi daných prostor. Přece jen existují úvěry a půjčky, díky kterým je možné si dané prostory koupit, i když nám rozpočet tvrdí opak. Nabízí se možnost splácení, budete splácet už svůj vlastní prostor, nebudete přispívat stejnou částkou do kapsy někoho jiného.

Koupě montované haly

Pokud však nechcete utrácet obrovské sumy za prostory, doporučujeme si koupit montované haly, které třeba mohou být stejně velké jako prostory, jež jste chtěli koupit. Montované skladové haly jsou však daleko levnější alternativou toho, jak rozšířit firmu. V současné době jsou montované skladové haly využívány nejen jako sklady nebo nejen jako místa, kde vznikají nové výrobny, ale třeba zemědělci využívají montované haly tak, že si v nich schovají stroje, aby byly chráněny před deštěm či jinými výkyvy počasí. Samozřejmě je možné tyto dobře udržovatelné skladové a plachtové haly používat i jako “garáž” pro vozidlo veterána nebo jiné moto mazlíčky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..