Tvorba e-shopu na míru? Víme od koho!


Tvorba e-shopu na míru? Víme od koho!

Jen v Čechách je registrováno 46 600 e-shopů. Méně i více úspěšných. Po jakém toužíte vy? Odhadujeme správně, že po tom úspěšném? V tom případě jeho výrobu svěřte profesionálovi.

Tvorba e-shopu na míruje doménou například úspěšného plzeňského webdesignéra, specialisty na digitální marketing a konzultanta digitální agentury Antee, Jaroslava Voldřicha. Ten si je vědom skutečnosti, že úspěšné weby mají svá jasně daná pravidla. Jsou intuitivní a uživatelsky přívětivé. A takový může být i váš e-shop.

Parametry úspěšného e-shopu

Jaroslav Voldřich má o úspěšném e-shopu jasnou představu. Vydělávající e-shop podle něj své zákazníky v první řadě navádí správným směrem. A je vidět ve vyhledávačích. Zkrátka nezapadne v konkurenci. A Jaroslav Voldřich vám takový e-shop vyrobí.

Individuální přístup

Jak takový e-shop vzniká? V první řadě mu předchází detailní konzultace se zákazníkem. Jaroslav Voldřich se vás bude ptát, co od svého webu očekáváte. Ale také, jaká očekávání od něj mají mít vaši zákazníci. Především ke tvorbě každého e-shopu přistupuje tak, jako by byl přímo jeho. Ptá se tedy i sám sebe. Odpovídá si především na tři hlavní otázky: „Jak bych k e-shopu přistoupil, kdyby byl můj? Dává mi e-shopové řešení smysl? Utratil bych za navržené kampaně své peníze?“

Tvorba webů

V portfoliu Jaroslava Voldřicha však nenajdete jen tvorbu e-shopů. Jeho součástí je i tvorba webů. Intuitivních a uživatelsky přívětivých. Designově na úrovni a funkčních. Se správně zvolenými klíčovými slovy a poutavými texty, které donutí čtenáře nejenom na stránkách setrvat, ale i se dostat do jejich hlubších vrstev.

Nepodceňujte digitální marketing

Tímto ovšem služby Jaroslava Voldřicha nekončí. Jeho specializací je totiž, jak jsme již zmínili v úvodu, i digitální marketing, tedy SEO a cílená správa PPC kampaní. Výrobou webu to totiž jen začíná. I ty nejlepší webové stránky vám budou v podstatě k ničemu, když o nich nikdo nebude vědět. A to je právě úkolem digitálního marketingu, respektive Jaroslava Voldřicha, který vám nabízí váš nový web i spravovat. A cílenými kampaněmi na Googlu a Seznamu vám přivézt nové zákazníky. Tak neváhejte!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..