Udržte svůj iPhone v co největším bezpečí díky ochranným doplňkům

Udržte svůj iPhone v co největším bezpečí díky ochranným doplňkům
Udržte svůj iPhone v co největším bezpečí díky ochranným doplňkům

Ochranné doplňky pro telefony jsou rozhodně jednou z věcí, které patří mezi nejzákladnější vybavení. Dvojnásob by to mělo platit v případě, kdy se nebavíme pouze o klasických telefonech, ale dokonce o velice exklusivních telefonech Apple iPhone, které mnohdy mohou mimo jiné stát i poměrně dost vysoké částky.

Přitom stačí telefon ochránit pouze několika málo doplňky, které vedle toho že stojí pár korun dokonce mohou fungovat i jako velice příjemný funkční nebo estetický doplněk. Pojďme se spolu podívat na ty nejčastější z nich.

Kompletní pouzdro spousta lidí nemá rádo

Pouzdra iPhone jsou poměrně dost oblíbená především u dospělých a lidí, kteří iPhone používají jako manažerský telefon. Samotná pouzdra iPhone jsou velice praktická kvůli tomu, že telefon ochraňují kvalitně ze všech stran, a dokonce dokáží ochránit i displej při přímém pádu. Nevýhodou ale je, že není k telefonu až tak rychlý přístup a pouzdro může poměrně zvětšit rozměry telefonu včetně zhoršení designu na první pohled.

Kryty na zadní stranu jsou stále oblíbenější

Vedle kompletních pouzder jsou jednodušší kryty, do kterých stačí telefon jenom zasadit mnohem oblíbenější. Hlavním důvodem je, že jsou tyto kryty v prodeji v ohromném množství možností, které dokáže zabavit nejen lidi s různými zájmy, ale také různé věkové kategorie. Všeobecně jsou tak ochranné kryty iPhone mnohem více prodávané. Dokáží nabídnout dobrou ochranu zadní straně telefonu a případně i rohům, protože mají drobný přesah přes okraje displeje. Displej ale rozhodně ochránit nedokáží.

Na tvrzená skla se nikdy nesmí zapomínat!

Další velice důležitou záležitostí jsou především tvrzená skla. Na ta se rozhodně nesmí zapomínat, protože obaly sice mohou efektivně ochránit telefon při pádu, ale proti poškrábání displeje mají opravdu jen minimální nebo žádný účinek. Kvalitní ochranná tvrzená skla iPhone přitom vyjdou na několik set korun a dokáží telefon stoprocentně ochránit. Škrábanců na displeji se tak rozhodně nemusíte bát! Jediným strašákem je stále pád na ostrý předmět, kdy nemusí ani ochranné sklo nabídnout dostatečnou ochranu proti poškození.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..