Úkryty, kam se zloději nedívají


Úkryty, kam se zloději nedívají

Při vloupání do domu se lupiči snaží získat co nejvíce cenností za co nejkratší dobu. Z tohoto důvodu hledají hotovost, šperky nebo cokoli jiného na známých místech, například v zásuvkách nebo vázách či pod polštářem. Kam cennosti ukrýt, aby se snížila šance na jejich odhalení?

Úkryty, kam se zloději nedívají

Vytvořte skrýšovou nádobu

Nic nevypadá nevinněji než plechovka od fazolí. Můžete si vyrobit domácí verzi, vložit peníze do malého igelitového sáčku a vrátit je zpět. 


Ukryjte cennosti do květináče

Zloději nejsou ve skutečnosti ochotni nahlédnout do květináčů, zejména pokud jich ve vašem domě spousta. Jednoduše vložte své peníze do láhve nebo plastového sáčku a ukryjte je pod rostlinu.

Znovu použijte starý vysavač

Místo toho, abyste svůj starý vysavač vyhodili, můžete sáček vyjmout a nahradit ho plastovým sáčkem, který může sloužit jako perfektní skrytý úložný prostor. Můžete si ho nechat kdekoli v domě a vědět, že zloděje nikdy nenapadne dívat se dovnitř.

Použijte hodiny visící na zdi

Žádný zloděj se do vašeho domu nedostane a nebude mít podezření, že vaše normální hodiny mohou překvapit. Stačí otevřít hodiny, vytvořit úložný prostor pro jakoukoli položku a zavěsit ji zpět.

Nevyhazujte staré tenisky

Mají vaše tenisky odnímatelné vložky? Žádný zloděj by určitě nechtěl strčit svůj obličej do staré, páchnoucí tenisky, takže je to skvělé místo, kam schovat peníze. Nepoužívejte však tento trik na drahé tenisky, jinak si je pravděpodobně vezmou také.

Proveďte nějaké změny ve svém rodinném albu

Toto je další skvělý úkryt. Koneckonců, nikdo se nedívá do vašich rodinných fotoalb – jsou tu jen pro příležitostné procházení. Vložte nějaké peníze na místo vedle několika rodinných fotografií a můžete vyrazit.

Použijte kapsy zimních bund

Zimní bundy můžete používat, když visí ve vaší skříni. Nejlepší je, když svůj předmět vložíte do kapsy bundy, kterou už nenosíte. Tímto způsobem byste si své cennosti nevzali s sebou, když je venku zima

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..