Užitková vozidla Volkswagen se mohou stát základem vašeho podnikání

Užitková vozidla Volkswagen se mohou stát základem vašeho podnikání

Malé, střední i velké firmy při svých činnostech využívají vozový park složený především z menších užitkových vozů. Užitkové automobily do 3,5 t pojmou dostatek materiálu, ale nepotřebujete na ně řidičák na náklaďák. Na jaké modely se lze stoprocentně spolehnout?

Ideální užitkový vůz pro podnikání

Hojně využívanými užitkovými vozy jsou tzv. pickupy se skříňovou karosérií, méně často se objevují varianty s nekrytým přepravním prostorem. V základní výbavě se vám možná budou zdát poněkud skromné, ale je až neuvěřitelné, kolik toho uvezou – a právě to by vás mělo zajímat nejvíc. Pro vaše podnikání je totiž rozhodující vnitřní prostor a nosnost vozu, maximální délka nákladu, který můžete převážet, počet sedaček a zda je možnost je sklopit. V další fázi je třeba porovnat technické parametry a spotřebu jednotlivých modelů. Výrobci se snaží vyjít cílové skupině maximálně vstříc, a tak se u užitkových vozů objevuje i množství menších odkládacích prostorů a schránek v okolí sedadla řidiče a spolujezdce, což pro vás může představovat drobné plus. V nákladním prostoru by neměly chybět úchyty, bonusem je pak obložení stěn, které zabraňuje poškození nákladu. Co se týče výkonných motorů a pohonů na přední/zadní nápravy, zde je nabídka na trhu opravdu široká a záleží jen na vašich preferencích.

Užitkové vozy Volkswagen

Není náhoda, že se v kategorii menších užitkových vozů na předních příčkách anket oblíbenosti opakovaně objevují vozidla firmy Volkswagen. Tato značka je léty prověřená a neoddiskutovatelně patří ke světové špičce. Německá efektivnost a strohost se zde kombinuje s moderními technologiemi, obrovskou variabilitou a dobrou kvalitou. Navíc, a to je nejdůležitější, na vozy Volkswagen je prostě spoleh. Vedou i v ohledu k výkonu. Zvláště jejich dieselové motory jsou vyhlášené, dokonce natolik, že je jiné značky považují za vzor. Vozy Volkswagen dodají vašemu podnikání novou šťávu a díky sofistikovanému designu budou vaši firmu skvěle reprezentovat.

Aktuální nabídka

Pravděpodobně nejpopulárnější volbou mezi užitkovými vozy VW je model Volkswagen Transporter, který seženete v různých provedeních: klasická skříň, valník, kombi i podvozek. Krom velkého transportního prostoru, který je už u této značky samozřejmostí, poskytuje také maximální pohodlí pro řidiče a intuitivní palubní desku nejmodernějšího typu: GPS, handsfree, multimediální systém a řada praktických vychytávek, které vám usnadní parkování či rozjíždění se do kopce. V městském provozu je tento dynamický vůz jednička, ale nezklame vás ani na dálnici. Na paty mu šlape Volkswagen Multivan, jehož kabina nyní nabízí úžasně komfortní sedadla i nejmodernější technologie. Ty dokážou předvídat, jak se bude dopravní situace vyvíjet, a nezřídka vás tak uchrání od nehody. Tento profesionální model je synonymem kvality, přesnosti a smyslu pro detail. Z větších typů užitkových vozů lze jednoznačně doporučit elegantní Volkswagen Crafter, jehož design upoutá na první pohled. Velikost nákladního prostoru, který se hodí i na těžký materiál, vás potěší stejně. Na svou velikost je tento vůz neobyčejně hbitý, přičemž díky pořádně výkonnému motoru disponuje také obrovskou výdrží na dlouhé cesty, které vám dále zpříjemní hned několik asistenčních systémů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..