Užívejte si zahradu od jara do podzimu v dřevěném domku

Užívejte si zahradu od jara do podzimu v dřevěném domku

Zahradní domek by neměl chybět na žádné větší zahradě. Může sloužit jako altánek pro příjemné posezení při západu slunce, domeček pro děti, bouda pro pejska, domek na nářadí či přístřešek pro auto. Nejelegantněji vypadají dřevěné varianty, působí tak nějak přirozeně.

Sehnat dřevěný domek není vůbec složité, výběr je obrovský. Česká republika má jednu z největších zásob dřevní hmoty, a tak většina u nás prodávaných dřevěných výrobků je z České Republiky. Dřevo totiž spíš exportujeme a koncové výrobky necháváme na zahraničních odbornících. Projevuje se to i v oblasti zahradních domků.

Česká výroba se přitom té zahraniční zcela vyrovná

Zahradní domky české výroby v naší zemii v oblasti zahradních domků zastupuje společnost Herold. Většina jejich výrobků v sobě snoubí preciznost a jednoduchý severský design, v nabídce mají i skutečně luxusní kousky, některé z nich mají dokonce více místností.

Domečky jsou půdorysem i zpracováním velmi podobné zahraniční konkurenci. Mají stejně pevnou konstrukci a dlouhou životnost, jsou opatřené mezinárodními certifikáty a normami.

Leden je vhodným obdobím pro výběr domku

Odborníci doporučují vybírat zahradní domky během ledna a února. Standardní doba dodání je totiž 5 – 6 týdnů, takže chcete-li si užívat jaro na zahradě, není na co čekat. Každopádně nezapomeňte, že domky bývají v drtivé většině případů dodávány bez střechy a ve formě stavebnice. Skládání se nebojte, je to jako hrát si s Legem, navíc dostanete návod. A kdo si přesto netroufne, tomu pomohou odborníci z montážních firem.

Chcete-li udělat radost sobě nebo svým dětem, kvalitní domky Herold koupíte zde. Neváhejte nejdříve prozkoumat nabídku a přesvědčit se, že český výrobek se vyplatí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..