Vánoční dárek na poslední chvíli: Zážitková jízda s Teslou 3 Long Range

Vánoční dárek na poslední chvíli: Zážitková jízda s Teslou 3 Long Range
Vánoční dárek na poslední chvíli: Zážitková jízda s Teslou 3 Long Range

Ještě nemáte vymyšlený dárek pro nějakého významného muže vašeho života, nebo pro ženu, která si libuje v rychlých autech? Pak je to jasné. Darujte zážitkovou jízdu s Teslou 3 Long Range!

Tenhle mazlík zvládá z 0 na 100 km/h za 4,4 s, jeho maximální rychlost činí 233 km/h. Jedná se o elektromobil, což už samo o sobě je pro spoustu řidičů zážitkem.

Vyberte zážitek na míru

Zážitek z jízdy s Teslou 3 je neskutečný. Jízda je neuvěřitelně tichá, výkon brutální, zrychlení božské. Řidič si může užít autopilot, spolujezdec zase hraní her s gamepadem. Ano, lze si vzít i spolujezdce – když jízdu Teslou darujete, třeba si obdarovaný jako spolujezdce vybere právě vás!

Zážitkové jízdy Teslou trvají vždy hodinu, 15 minut trvá instruktáž, 30 minut samotná jízda a 15 minut hraní s gamepadem. Na výběr jsou čtyři varianty:

  • obdarovaný bude spolujezdcem a může si vzít jednoho dalšího člověka s sebou, řídí instruktor,
  • obdarovaný bude spolujezdcem, řídí instruktor,
  • obdarovaný bude řídit Teslu,
  • obdarovaný bude řídit Teslu a může si vzít svého spolujezdce.

Výběr je samozřejmě na vás, ale sedět jako spolujezdec a nemoct si vyzkoušet řízení je téměř mučení. Smysl má snad jen v případě, kdy se někdo chce projet Teslou, ale nemá řidičský průkaz, nebo si na takové auto netroufne.

Poznámka: Jako spolujezdce lze vzít i dítě, na zadní sedačku se dá připevnit vlastní dětská sedačka ISOFIX. Děti do 6 let se mohou svézt zdarma.

Kde se dá zážitek absolvovat?

Pravděpodobně přemýšlíte, kde se jízda s Teslou uskuteční, zda to od vás není příliš daleko. Lokalit je vícero. Brno, Bruntál, Olomouc, Opava, Ostrava, Praha a Prostějov. Lokalita se vybírá již při koupi voucheru, v případě problému je však vše o domluvě a obdarovaný by si ji mohl změnit. Termín se řeší dohodou mailem. Tak co, už máte o dárku jasno?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..