Ve dne jako v noci? Se zatemňovacími roletami DEN a NOC tedy určitě!

Ve dne jako v noci? Se zatemňovacími roletami DEN a NOC tedy určitě!

Kvalitu našeho spánku ovlivňuje, aniž si to zřejmě plně uvědomujeme, spousta věcí. Teplotou v ložnici počínaje a nadmírou starostí, které nám nedají spát, konče. Svou roli zde však hraje i časté větrání a v neposlední řadě správné zatemnění. Investice do vhodné stínící techniky tak je spíše než luxusem nutností.

Kvalitní stínící technika toho však dokáže mnohem víc. Směřují-li vaše okna do ulice a obtěžují-li vás dotěrné pohledy kolemjdoucích, zatemňující rolety vás jich zbaví. Ale také dodatečně odizolují váš interiér. Zvukově i tepelně. V zimě se v něm bude lépe držet teplo a v létě se nebude tak snadno přehřívat. Jinými slovy se jedná o multifunkční produkt s mnohonásobným dosahem!

Kvalitní spánek se v nezatemněné místnosti nedostaví!

Pracujete na směny a rádi byste se vyspali i přes den? To je při nedostatečném zatemněné velmi obtížné. Obzvláště ti, kteří se směnami začínají, za denního světla hned tak nezaberou. A přechodné období, kdy si na nový režim teprve zvykají, si může vzít poměrně vysokou daň v podobě vážných zdravotních potíží, jichž se pak jen těžko zbavují. Jsou známy i případy, kdy se lidé práce na noční směny byli nuceni vzdát.

Látkové rolety s vynikajícími zatemňovacími vlastnostmi

Navodit spánek za bílého dne každopádně pomohou tzv. blackout zatemňující rolety DEN a NOC renomované značky Fexi (na internetu hledejte pod odkazem Fexi rolety). Ty totiž v místnosti dokážou nastolit stoprocentní tmu.

Barva rolety stupeň zatemnění neovlivňuje

Jedná se totiž o speciální látkové vnitřní rolety (někdy se můžete setkat s pojmem roleta den a noc), které naprosto dokonale navodí noční atmosféru. A to i tehdy, pokud zvolíte látkové rolety světlých barev. To umožňuje speciální vrstva černé tkaniny uvnitř rolety samotné, která zajišťuje dokonalé zatemnění! Z toho důvodu značka nabízí opravdu velký výběr barev rolet. Ty totiž stupeň zatemnění v místnosti neovlivňují.

Snadná montáž svépomocí

Z technologického hlediska se jedná o rolety, které si bez problémů nainstalujete svépomocí. Rolety Den a noc od firmy FEXI jsou totiž již složené a sešroubované. A zvolíte-li rolety bez vrtání, obejdete se i bez vrtačky. Takové již složené rolety v otevřené kazetě můžete třeba jen zavěsit za rám okna a máte hotovo. V nabídce spolu s nimi najdete ještě další dva typy kazet, a to POLO kazeta a MAXI kazeta. Všechny typy kazet pak můžete umístit přímo na křídlo okna, vrtat do zdi nebo do stropu místnosti. Při instalaci vám každopádně bude nápomocen praktický videonávod, který je k vidění přímo na stránkách značky fexi.cz. Ještě váháte? Neměli byste! Více informací hledejte na e-shopu Fexi.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..