Veterinární pohotovost a klinika pomáhá s péčí o malá i velká zvířata

Veterinární pohotovost a klinika pomáhá s péčí o malá i velká zvířata
Veterinární pohotovost a klinika pomáhá s péčí o malá i velká zvířata

Češi patří k národům, které doslova milují domácí zvířata. Snad v každé druhé domácnosti se najde nějaký mazlíček. Oblíbení jsou především psi a kočky, ale také různá drobná zvířata. Nutno započítat rovněž hospodářská zvířata, jako jsou koně apod. Jakmile se o ně staráte, musíte počítat s tím, že s nimi dříve či později budete muset zajít na veterinární kliniku, případně jim bude nutné zajistit ošetření přímo na místě.

Jaké služby má nabídnout dobrá veterinární klinika?

Veterinární kliniky se dnes nacházejí prakticky ve všech krajských a okresních městech, tudíž rozhodně máte na výběr. Důležitá je kvalita jejich služeb. Spolehlivá klinika má fungovat také jako veterinární pohotovost pro akutní případy, které nelze odkládat na pozdější dobu. Zároveň by veterina měla být schopna vykonávat prakticky všechny služby, jež do této oblasti spadají – prohlídky, fyzioterapie, rehabilitace, vyšetření krve, v případě pohotovosti ale třeba také akutní schvácení či kastrace hřebců a mnoho dalších úkonů. V neposlední řadě pak má mít prostory a vybavení pro drobné i závažnější operace.

Tip na veterinární kliniku a pohotovost v Plzni

Máte-li doma psa, kočku, morče, případně jiná drobná nebo hospodářská zvířata a hledáte odborníky, kteří se vám o vaše zvířecí přátele postarají s náležitou péčí, můžete zvolit firmu Veterina Kleisslova – veterinární klinika Plzeň. Provádí zde klasická vyšetření, operace, fyzioterapii, rehabilitace a řadu dalších činností. Zároveň firma slouží jako pohotovost veterina Plzeň, na niž se lze obrátit v akutních případech, jež nesnesou odklad. Kompletní informace najdete na webových stránkách www.veterinakleisslova.cz. Veterináři v případě potřeby dojedou k vám na statek a poskytnou kromě jiného ošetření koní, a to včetně odborné kastrace hřebců.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..