Víme, kdo vám pomůže získat odškodnění po dopravní nehodě


Víme, kdo vám pomůže získat odškodnění po dopravní nehodě

Stali jste se účastníky dopravní nehody, již jste nezavinili, a myslíte si, že máte nárok na odškodnění? Jestli jste utrpěli nějakou újmu, případně máte dokonce trvalé následky, pojišťovna vám vyplatí určitou částku. Musíte se o ni ovšem přihlásit.

V životě občas přijdou situace, které trvají pár sekund, ale poznamenají vás na celý život. Fyzicky či psychicky. Může jít o pracovní úraz, poškození pacienta v nemocnici nebo právě dopravní nehodu. Jestliže jste ji nezavinili, pravděpodobně máte nárok na odškodnění – dopravní nehody se nyní v zimě stávají častěji, a tak se hodí vědět, jak peníze vlastně získat.

Samozřejmě vás čeká vyplňování spousty formulářů

Nebudeme si nic nalhávat, abyste získali odškodnění po dopravní nehodě, je potřeba vyplnit spoustu formulářů, doložit hromadu dokumentů, a ještě si dávat pozor na to, co vlastně píšete. Protože podle toho, jak věci formulujete, pojišťovna vyměří částku, již si zasloužíte. Není tedy divu, že většina lidí se s touto záležitostí obrátí raději na odborníky.

S odbornou pomocí odškodnění získáte snadno

Pomoc s vyjednáním odškodného nabízí například společnost První zdravotní. Již od roku 2013 pomáhá lidem získávat peníze, které jim náleží za újmy na zdraví. Pomůže vám vyjednat odškodnění dopravní nehoda Praha i v jiných městech, obrátit se na ni může kdokoliv.

První schůzka je zcela nezávazná, odborníci posoudí, zda má ve vašem případě smysl o peníze žádat. Peníze za své služby od vás nebudou chtít, dokud se jim nepodaří vyjednat odškodnění. A pokud odškodnění nedostanete, nezaplatíte jim vůbec nic.

S První zdravotní bude celá záležitost pro vás naprosto bez starostí. Pouze popíšete svou situaci, nachystáte patřičnou dokumentaci a dále čekáte. Společnost vás zastoupí i v trestním řízení a udělá vše pro to, abyste odškodnění získali v maximální možné výši. Více informací najdete přímo na https://www.1zdravotni.cz/cs/sluzby/dopravni-nehody.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..