Vitamíny Vibovit – energie pro děti na dosah ruky


Vitamíny Vibovit – energie pro děti na dosah ruky

Každé malé dítě moc dobře ví, jak jsou pro fungování lidského těla důležité vitamíny. Starostlivé maminky chystají svým malým nezbedům a princeznám pestré svačinky, kde nesmí chybět ovoce, zelenina ani vláknina. Nutno podotknout, že ne všechny děti si oblíbí celozrnný obložený chléb, jablko či banán. Ve škole nemají rodiče o stravovacích návycích svých ratolestí přehled, proto by jim měli zajistit příjem vitamínů jinou formou.

Volba jídelníčku hraje prim

Skladba jídelníčku a jeho pravidelnost hraje prim. Pokud se dítě nenasnídá, nemůže ve škole podávat skvělé výkony a hladoví. Tělo si žádá své a svačinka prostě nestačí. Před odchodem do školy je dobré podat dítěti pečivo s rostlinným tukem a plátkem sýra či šunky. Za zmínku stojí i cereálie s mlékem a miska šlehaného tvarohu s ovocem. Některá dítka odmítají jíst ovoce a zeleninu, kde jsou cenné vitamíny. Jak si s tím poradit? Chytrou volbou jsou doplňky stravy ve formě želé, protože chutnají a obsahují dostatečné množství tělu potřebných zdrojů energie. Rodiče by si však měli uvědomit, že nesmějí přestat s postupným přivykáním na pojídání ovoce ani zeleniny.


Jaké vitamíny dětské tělo potřebuje?

Klíčem k úspěchu je vitamín C, protože podporuje imunitní systém a snižuje únavu. Niacin je spojen s energetickou látkovou výměnou a zinek podporuje paměťové a normální funkce kloubů a zraku. Vitamín E je antioxidant ochraňující dětský organismus a vitamín D pomáhá při zánětech a je nepostradatelný při využití vápníku na podporu kostí i zubů. Vibovit Junior, želé doplňky stravy, obsahují nejen tyto složky, ale také kyselinu listovou, biotin, vitamín A, B12.

Dopřejte svým dětem zdraví nenucenou formou. Cucavé tablety 4+ Junior jsou pomocníci, kteří přispívají ke zdravému vývoji. Podívejte se také na další doplňky stravy Vibovit, určitě si vyberete!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..