Vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení? Vytvořte si pro něj webové stránky jako od profesionála


Vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení? Vytvořte si pro něj webové stránky jako od profesionála

V dnešní digitální době je prezentace na internetu velice důležitá, bez ohledu na oblast podnikání. Prostřednictvím virtuálního prostředí získáte mnohem více zákazníků. Pokud vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení, ale ještě nemáte webovou stránku, potom výrazně pokulháváte za konkurencí. A nedivte se, že i když jsou pokoje moderně vybavené, nemáte obsazeno po celou sezónu, protože většina zájemců si objednává ubytování právě online.

Jestliže vám ubytovací zařízení ještě nevynáší tolik, kolik byste si představovali, zřejmě nemáte volné peněžní prostředky na profesionální webové stránky. Ovšem naštěstí pro vás vznikl zajímavý projekt, skrze něj si vytvoříte levné webové stránky, jež přece jen nakonec vypadají jako od odborníka.


Výhodou je, že nemusíte umět programovat

V první řadě vás nadchne, že se nemusíte učit programovat, protože jednostránkový web prezentující ubytovací prostory zvládnete sami. Zvolíte si vlastní doménu, která by měla vystihovat to, co se na ní bude nacházet. Odpadá komunikace s grafikem a programátorem. Digitální nomádi jsou většinou hodně zaneprázdnění, a tak se tvorba webových stránek občas protáhne i na několik týdnů, v horším případě měsíců. Během čekání vám však unikají hosté mezi prsty, což je opravdu škoda.

Jakmile potřebujete něco na webové stránce editovat, nemusíte na nikoho čekat, protože vše si provedete sami v jednoduchém uživatelském prostředí.

Systém Saywebpage dostal jedničku s hvězdičkou

Dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu, k samotnému systému, přes něj se dají webové stránky bez znalosti kódování vytvořit. Jedná se o systém Saywebpage s naprosto snadným ovládáním. Prostředí je v českém jazyce, a tak se nemusíte trápit technickou angličtinou. Klidně můžete vyzkoušet ZDARMA, jak vše funguje, až potom si objednat konkrétní balíček, jenž vyjde od 99 korun za měsíc, a to se dá s přehledem utáhnout.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..