Volba dřezu do moderní kuchyně – jak na to?

Volba dřezu do moderní kuchyně - jak na to?
Volba dřezu do moderní kuchyně – jak na to?

Moderní kuchyně jsou dnes trendem jak v novostavbách, tak i v rekonstruovaných objektech. Pokud i vy jdete tímto směrem, nezapomeňte vybírat správné dřezy. Jak by měl vypadat ten, který do moderní kuchyně dokonale sedne? Jsou věci, na které je třeba zaměřit se primárně.

Kvalita je základ

Moderní dřez do moderní kuchyně by neměl ladit jenom s ohledem na barevný nebo materiálový odstín. Hlavní prioritou je totiž kvalita materiálu. Kuchyňské dřezy jsou totiž pravidelně používány a tak je třeba, aby i nadále zůstaly v takovém vzhledu, jako v době jejich samotné koupě. U nekvalitních materiálů hrozí problém s čištěním, nehledě na možné riziko škrábanců. Proto kvalitu u nových kuchyní nepodceňujte. A jaké jsou konkrétní tipy, které vám můžeme doporučit a které nezklamou?

Volba dřezu do moderní kuchyně - jak na to?

Kuchyňský dřez Schock Waterfall D-100 Rouge

Stylový dřez, který nejenom splňuje výše uvedené, ale který je také jedinečným designovým doplňkem do moderního domu, nebo bytu. Primárně zaujme svou výraznou červenou barvou, která mu přidává na celkové originalitě. S tou jde ruku v ruce zajímavý tvar jeho vnitřní části, který jasně ukazuje, že dřez nemusí být tuctový.

Volba dřezu do moderní kuchyně - jak na to?

Kuchyňský dřez Schock Signus D-100 Carbonium

Skvělá volba pro toho, kdo hledá dřez moderní, ale s ohledem na provedení stále spíše decentní. To tento zaručeně splní, ať už se jedená o jeho barevný odstín, nebo o jeho klasický, ostrý a zajímavý tvar s několika charakteristickými liniemi. Jasná volba hlavně pro toho, kdo vyhledává moderní a praktický design, který by byl spojený v jednom konkrétním produktu.

Volba dřezu do moderní kuchyně - jak na to?

Kuchyňský dřez Schock Mono D-100XS Magma

Úchvatné tmavé provedení, se kterým ani ve své kuchyni neuděláte chybu. Stylový je hlavně menší odkapávací prostor, který jasně ukazuje, že dnes už se dnes jedná spíše o přežitek. Moderní kovové prvky zajímavě jeho vzhled obohacují a jeho univerzálnost zaručí použití v jakékoliv moderní a samozřejmě i stylové kuchyni.

Volba dřezu do moderní kuchyně - jak na to?

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..