Vyberte si elektrické sporáky pro profesionály i další gastro zařízení

Vyberte si elektrické sporáky pro profesionály i další gastro zařízení

Profesionální gastronomické přístroje a vybavení na jednom místě – to je Gastromania.cz. Potřebujete kvalitní nerezové gastronomické přístroje, které splňují všechny přísné standardy pro styk s potravinami? Společnost nabízí mimo jiné sporáky na podstavcích – s policí i bez, se zabudovanou skříňkou i bez ní, dále sporáky se zabudovaným topným prvkem (předně s funkční grilovací deskou) i sporáky s elektrickou ev. s plynovou deskou.

Elektrické sporáky pro malé i velké gastropodniky

Profesionální sporák je základním vybavením každého gastro zařízení. Ať již potřebujete malý indukční vařič do stánku, nebo velký sporák, obojí vám Gastromania.cz umí nabídnout.

Elektrické sporáky s litinovou varnou deskou

Elektrické sporáky se nabízí s klasickými litinovými elektrickými plotýnkami, které rozehřívá elektrická spirála. Mohou být kulaté, čtvercové i obdélníkové. Profesionální elektrické plotny umí nabídnout celou řadu vychytávek. Třeba termovypínač, který umí plotnu odpojit ve chvíli, kdy byla dosažena požadovaná nastavená teplota. Některé plotny jsou zas vybaveny čidly, které jde sepnout, až když je na nich položeno nádobí. Podle potřeby si lze zvolit elektrické sporáky třeba až se šesti plotnami. Profesionální elektrický sporák může být kombinován rovněž s elektrickou troubou, nebo být součástí gastronábytku, tedy mít skříňku ev. polici jako součást.

Sklokeramické elektrické sporáky

I v profi sféře se však jako gastro zařízení používají rovněž sklokeramické profesionální a gastronomické vařiče. Zde je litinová plotna kryjící spirály nahrazena sklokeramickou varnou deskou ze žáruvzdorného skla. Sklokeramické plotny mohou obsahovat zóny pro super rychlé vaření, zóny s vysokým výkonem umožňují rychlou změnu teploty (vestavěné zahřívání i chlazení), nebo nabízí zdvojené vařicí části.

Indukční elektrické sporáky

Nakonec jsou zde indukční plotny, které potřebují pro své fungování nádobí vhodné pro indukci. Jejich vzhled je jinak k nerozeznání od sklokeramických varných desek. Zdrojem tepla v tomto případě není topná spirála, ale samotné dno hrnce, které musí být z feromagnetického materiálu. Indukční zařízení mají výhodu rychlého ohřevu a rovněž šetří energii. Gastroprovozovny jsou schopny ušetřit 25 až 30 % nákladů za spotřebovanou elektrickou energii na vaření.

TIP: Hledáte jiné řešení? Gastromania.cz vám nabídne i plynové sporáky, nebo gril plynový i elektrický na gyros, na kuřata i pro standardní grilování masa či klobás.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..