Vyrazte na lyže, než bude pozdě

Vyrazte na lyže, než bude pozdě

Zatím je sice zima a pár týdnů ještě bude, ale obleva může nakonec přijít rychleji, než by se čekalo. Spíše než otálet se vyplatí si udělat pár dnů volna dříve, než bude na dobré lyžování v Čechách pozdě. A kam vyrazit? Zkuste Jeseníky.

Ubytování v příjemném prostředí

A kde se na horách ubytovat? Hotel Kamzík se například nachází v malebném prostředí Karlova pod Pradědem a nabízí své služby jak jednotlivcům nebo individuálním skupinám, tak školám, firmám nebo sportovním uskupením. Svým zázemím splňuje hotel Kamzík požadavky i náročných sportovců: dostupná je zde tělocvična, bazén i posilovna nebo také wellness centrum se saunou, vířivkou, soláriem a masážním studiem.

Více i méně sportovně založení jedinci mohou využít další nabídku sportovního vybavení v areálu hotelu: jedná se o bowlingovou dráhu nebo stolní tenis. V letní sezóně se nabízí i lanové centrum nebo tenisový a badmintonový kurt. Sehnat kvalitní ubytování v Jeseníkách zkrátka nemusí být až tak složité.

Do Jeseníků na sjezdovky i na běžky

Lyžování v Jeseníkách je ideální volbou pro všechny milovníky zimních sportů – Jeseníky totiž nabízejí vyžití pro začátečníky i téměř profesionální lyžaře. Přímo v Karlově pod Pradědem naleznete lyžařské středisko se sedmnácti sjezdovkami všech obtížností. Vleky se od hotelu nacházejí několik stovek metrů, přímo u sjezdovek jsou však k dispozici velká parkoviště, takže od hotelu můžete celou rodinu odvézt až ke kopci. Samozřejmostí je večerní lyžování.

Spíše než sjezdovky vás lákají běžecké tratě v Jeseníkách? V okolí Karlova a sousední Malé Morávky se nachází hned několik běžeckých tratí různých náročností, které uspokojí vašeho sportovního ducha. Běžecké stopy bývají upravovány a na své si přijde prakticky každý.

Vysoká nadmořská výška a umělé zasněžování umožňuje prodloužit lyžařskou sezónu v Jesenících až do konce dubna. Neotálejte však dlouho a vyrazte do Jeseníků v době, kdy mají nejvíc co nabídnout.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.