Vystudujte mezinárodně uznávaný titul MBA

Vystudujte mezinárodně uznávaný titul MBA

S tituly a jejich mezinárodním uznáváním je to komplikované. Mgr. v zahraničí znají, avšak náš inženýr (Ing.) bude v některých končinách docela složitě vysvětlovat, co vlastně vystudoval. Kdo touží prorazit v zahraničí, tomu bude užitečnější mezinárodní titul MBA, který ale u nás není uznávaný za akademický titul. Tak si vyberte.

Titul MBA k nám přišel ze zahraničí, kde si jej firmy velmi váží. Také v českých končinách jej zaměstnavatelé začínají oceňovat. Prokazuje totiž ochotu člověka vzdělávat se. A o co vlastně jde?

MBA je vzdělání pro manažery

MBA je zkratka z Master of Business Administration. Toto studium je vhodné pro všechny zastánce manažerských pozic, pracovníky ze státního sektoru, podnikatele apod. Na konkrétním oboru vůbec nezáleží, jelikož školy nabízí spoustu specializací. Lze tedy vystudovat třeba management zdravotnictví, bankovnictví, ekonomiku a finanční management či leadership a soft skills. Záleží na tom, jakou si vyberete školu.

Zavedená ESBM nabízí moderní online studium

Školy se liší kvalitou lektorů, skladbou výuky i průběhem a délkou studia. K zavedeným institucím, kde lze vystudovat titul MBA, patří European School of Business & Management (ESBM). Tady studentům nabízí moderní online studium s možností okamžitého zahájení a lidé na to slyší.

Studium MBA na ESBM lze absolvovat při práci, trvá jeden rok. Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv, jelikož většina vzdělávání probíhá formou e-learningu. Nemusíte se ale bát, že byste byli odkázáni pouze na sebe, po celou dobu jste v kontaktu s kvalifikovanými lektory a máte k dispozici dostatek učebních materiálů. Je nezbytné absolvovat pouze 4 celodenní soustředění probíhající v moderních prostorách v centru Prahy. Kdo by ale chtěl, může se účastnit dalších seminářů, workshopů a odborných přednášek.

Odměnou absolventům bývá vyšší plat

Mnohé firmy si snahy o doplnění znalostí váží, odměnou za získaný titul absolventům bývá postup na vyšší pozici či navýšení platu. Částka zaplacená za studium se jim tedy velmi rychle vrátí. A přátelé získaní během studia, ať už z řad spolužáků, či lektorů, mají nevyčíslitelnou hodnotu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..