Využívejte efektivně slev v obchodě


Využívejte efektivně slev v obchodě
Využívejte efektivně slev v obchodě

Nejrůznější slevy jsou lákadlem pro zákazníky, a proto je nabízí mnoho obchodníků. Sledujte pravidelně všechny akční letáky, které jsou pro vás zajímavé. Nenechte si ujít žádnou akci. Pomůže vám v tom největší portál s akčními letáky a nabídkou porovnání cen.

Akční letáky

Snad každý hypermarket či supermarket poskytuje slevy, obvykle s různou pravidelností. Snaží se tak bojovat s konkurencí, která je značná. A samozřejmě, když už poskytují akční slevy, je důležité, aby to lidé věděli. Proto připravují letáky, jež dostávají lidé do poštovních schránek.

I když lidé rádi nakupují ve slevách, letáky je často obtěžují. Není divu. Zahlcují jim schránku, a snadno tak mohou vyhodit důležitou poštu (dopisy, složenky), a navíc často dostávají tiskoviny, které je nezajímají. Lidé si obvykle rádi sami najdou, o co mají zájem, a to v době, kdy na to mají čas i náladu. Proto mnozí preferují portály s letáky.


Proč využívat Kupi.cz?

Akční letáky najdete na více webech. Proč se s nimi seznamovat zrovna na portálu Kupi.cz? Důvod je jednoduchý. Nabízí vám více než jen přehled slev. Jde o největší portál zaměřený na slevy obchodů s mnoha dalšími službami.

Určitě oceníte, že díky inteligentnímu lokalizačnímu nástroji vám budou nabízené pouze akce ve vašem okolí. Zajímá vás určitý sortiment? Vyberte si ho z obsáhlé databáze produktů na portálu a budete informování, až bude v akční nabídce některého obchodu v blízkosti vašeho bydliště.

Z dalších výhod Kupi.cz oceníte možnost tvorby nákupního seznamu, jednoduché filtrování obchodů, produktů a značek, ale i to, že dochází k aktualizaci na denní bázi. Mějte k obsahu webu kdykoliv přístup ze svého chytrého telefonu. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci.

Celkově se web neustále vyvíjí, a tím se stává pro uživatele pohodlnějším. Pokud jste PHP programátor a chcete se podílet na vývoji portálu, máte nyní možnost. Kupi.cz hledá nového vývojáře.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..