Webové stránky zdarma? Ano, je to možné!


Webové stránky zdarma? Ano, je to možné!
Webové stránky zdarma? Ano, je to možné!

Ještě nemáte své vlastní webové stránky? To je ale chyba! Naštěstí ji není těžké napravit. Výroba vlastního webu je snažší, než si možná myslíte! A obejdete se při ní bez služeb webdesignéra!

Cesta k vlastnímu webu v podstatě může být snadná. Svůj web si dokonce můžete vyrobit sami! A zdarma! Za pomocí velmi intuitivních šablon ze Saywebpage.com.

Vyrobte si svůj vlastní web. Snadno, rychle a zadarmo!

Tvorba takových stránek je rychlá, a především levná. Jejich výroba vás dokonce nevyjde na jedinou korunu. Platit budete až za jejich provoz. V nabídce Saywebpage.com přitom najdete čtyři balíčky, z nichž ten nejlevnější (balíček MINI zahrnující .cz doménu, hosting 300 MB a 100 MB e-mailovou schránku) vás vyjde na necelou stovku měsíčně. Nejdražší balíček za 318 korun měsíčně pak spolu s vlastní doménou zahrnuje hosting 5000 MB, 6 000 MB emailovou schránku, formuláře, prémiovou podporu a dokonce i možnost napojení na Google Analytics. Zkrátka se jedná o profi stránky se vším všudy.

Web podle šablony je hračka

Najděte si chvilku a prohlédněte si šablony, které Saywebpage.com nabízejí. Rozeznáte je od webu vytvořeného profesionálem? Zřejmě nikoliv. Tvorba stránek pomocí šablon saywebpage.com je opravdu snadná a intuitivní. V podstatě budete jen plnit zadané úkoly. Na vás bude jen příprava textů a fotografií. Ty nestahujte z internetu, fotografie musíte mít vlastní nebo s odkoupenými vlastnickými právy.

Popřejte blízkým do nového roku!

Na Saywebpage.com vám ovšem nenabízejí pomoc jenom s výrobou webových stránek. Hravě s intuitivní šablonou tu vyrobíte i originální PF, tedy online přání do nového roku. Na serveru si jednoduše vyberete šablonu, jež vám nejvíce padne do oka, do ní vložíte svou fotografii, napíšete text a originální PF 2020 bude na světě. Jen ho rozeslat! Více informací najdete na odkazu tvorba PF online.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..