Zahradní párty stan: O rozmary letního počasí nemějte strach

Zahradní párty stan: O rozmary letního počasí nemějte strach

Jaro, léto a koneckonců i podzim patří mezi roční období, jež jsou typická tím, že se lidé tlačí ven ze svých domů. Nejčastěji vyrážíme na zahradu, kde chceme nejen pracovat na svých záhoncích, ale především posedět na čerstvém vzduchu. Vlahé letní večery doslova vybízejí k vypití nějaké té sklenky a ugrilování skvělého steaku! Jedinou podmínkou je to, že bude venku opravdu hezky. Jestliže chcete eliminovat i tuto případnou překážku, zvolte efektivní zastřešení vašeho posezení! Že nehodláte investovat vysoké částky? Nevadí! Moderní párty stan vyjde levně. Jak jej vybírat? To se dozvíte v tomto článku.

Párty stany různých rozměrů

Doby, kdy byly v nabídce mnohých prodejců pouze unifikované zahradní párty stany v několika málo rozměrech, jsou již naštěstí dávno minulostí. Dnes lze volit rozměry přesně podle toho, jakou plochu je nezbytné zastřešit. Jestliže se jedná třeba o malý stůl pro dva nebo dětské pískoviště, postačí bohatě standardní stan bez bočnic o rozměrech 3×3 metry. Hodláte-li ovšem hostit spousty lidí při velké zahradní párty, neomezujte se. Výborné jsou i modely schopné efektivně zastřešit plochu 8×12 metrů.

Dbejte na kvalitu zahradních stanů

Alfou a omegou u zahradních stanů je jejich konstrukce. Dbát byste měli především na to, aby byla maximálně pevná, a vy jste jednotlivé součástí velmi jednoduše spojili prostřednictvím svorek. Obejde-li se všechno bez náročného šroubování, máte vyhráno. Dále se zaměřte i na jakost zakrývacího materiálu. Plachta by měla být voděodolná a rezistentní vůči slunečnímu záření.

Expresně postavené nůžkové stany

Pokud byste chtěli mít stan postavený co možná nejrychleji, vsaďte na nůžkové provedení. Tyto modely jsou postaveny velmi rychle, jelikož nedisponují žádnou složitou konstrukcí. Jestliže naopak chcete mít přístřešek se vším všudy včetně bočnic, oken a jiných doplňků, vyplatí se elegantní zahradní altánky. V eshopu t-zbozi.cz mají všechny variace zahradních stanů v kvalitním provedení a za výhodné ceny. Určitě si vyberete.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..