Zažijte unikátní teambuilding v Brně


Zažijte unikátní teambuilding v Brně

Vánoce a oslavy nového roku jsou ideální příležitostí k tomu, abyste se s kolegy setkali v jiném než pracovním prostředí. Rozhodně nemusíte zvolit klasickou cestu vánočního večírku, který často dopadá tak, že se všichni zúčastnění cítí trapně. Co takhle pojmout to daleko zábavněji a zkusit zajímavou teambuildingovou aktivitu?

O teambuildingu se v poslední době mluví poměrně hodně. Všichni zaměstnavatelé začínají pomalu chápat, že vztahy v kolektivu jsou pro prosperitu firmy důležité. A jak jinak je podpořit než společnými zážitky? V práci se toho moc zažít nedá a teambuildingových aktivit je na výběr opravdu spoustu. Jedna je k dispozici v okrajové části Brna.


Ve Slatině se rozzáří nejen dětská očička

V městské části Slatina se nachází zábavní park BRuNO. Mají tady 40 unikátních atrakcí, 14patrový herní labyrint, přes 30 000 balónků a mnoho dalších věcí, které jen tak někde jinde neobjevíte. Zábavní park BRuNO by se dál charakterizovat jako dětský ráj, ovšem nemyslete si, že se zde pobaví pouze děti. V každém dospělákovi třímá ukrytá dětská duše, všichni se občas rádi pobavíme, skluzavky, prolézačky a balónky zbožňuje i většina dospělých. A v zábavním parku se za to nikdo nemusí stydět.

Teambuilding tady mají pečlivě nachystaný

Nepřijde vám neřízené dovádění na atrakcích jako dobrý teambuilding? Budete-li chtít, můžete využít některý z naplánovaných programů určených pro firmy. V zábavním parku mají zkušenosti s pořádáním nejrůznějších akcí od rodinných dnů až právě po zmiňované vánoční večírky. Pro vaše aktivity jsou vám k dispozici nejen herní prostory, ale i místní restaurace Brno.

Máte zájem o originální teambuilding v Brně? Ozvěte se, tým zábavního parku se s vámi domluví a postará se o to, aby se vám povedlo stmelit kolektiv a zažít odpoledne či noc, na kterou budou všichni zúčastnění ještě dlouho vzpomínat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..