ŽĎAS patří mezi nejvýznamnější strojírenské firmy u nás

ŽĎAS patří mezi nejvýznamnější strojírenské firmy u nás


Ve strojírenském průmyslu na tuzemském trhu působí pestrá škála společností, ovšem ne všechny jsou takového formátu jako velikán jménem ŽĎAS. Jedná se o významnou strojírenskou společnost se sídlem v samotném srdci Vysočiny, která má však velice dobrou pověst i daleko za českými hranicemi. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno ŽĎAS nabízí a jaké služby poskytuje. Třeba najdete i vy pro svůj podnik dodavatele, kterého jste doposud hledali.

Psal se rok 1951, kdy vznikla malá firma ŽĎAS. Postupně se však přetransformovala do akciové společnosti, jež momentálně zaměstnává na dva tisíce pracovníků. Z dílen se každoročně vyprodukuje neskutečné množství odlitků od 200 do 50 000 kilogramů, ingotů od 500 do 20 000 kilogramů a dalších produktů. Stejně tak se společnost zabývá výrobou lisovacích nástrojů nacházejících uplatnění v automotive.

Co všechno ŽĎAS vyrábí?

Profesionál vám přijde vhod, ať už potřebujete strojní opracování, tepelné zpracování, výrobu lisovacích nástrojů, výrobu podle dokumentace, odlitky, výkovky, ingoty, modely, hydrauliku a další. V pestrém portfoliu narazíte mimo jiné i na kovací lisy s hydraulickým pohonem, mechanické lisy, zařízení pro zpracování kovového odpadu, případně rovnací linky pro úpravu tyčí.

Jaké služby můžete využít?

Produkce však není jediné zaměření firmy ŽĎAS. Uspokojí i zákazníky, již shání hydraulickou zkušebnu, externí montáže a kompletní servis. Postará se ještě o technické výpočty, reprografické služby či elektrotechniku. Stále jste nenašli to, co hledáte? Potom neváhejte kontaktovat vedení, se kterým projednáte to, o co byste měli zájem. Třeba vám vyhoví.

Průmyslový areál najdete ve Žďáru nad Sázavou, ovšem nemusíte hned do firmy jezdit, nejprve se s ní spojte telefonicky či e-mailem, abyste si dohodli schůzku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.