Zlobí vás turbo? Repase je levnější než nové


Zlobí vás turbo? Repase je levnější než nové

Nutnost výměny turba, přesněji turbodmychadla, je velkým strašákem majitelů starších vozů. Je jedno, jestli jde o auto, které už déle vlastníte, nebo o dávněji či čerstvě pořízenou ojetinu. Výměna turba patří mezi to nejdražší, co vás u auta čeká. Víte však, že jej nemusíte měnit, ale nechat si turbo zrepasovat?

S turbodmychadlem se setkáme u naftových i benzinových motorů. Turbo dožije věkem, ale i nesprávným zacházením. Nevhodné je hnát motor do vysokých otáček dříve, než se zahřeje, stejně tak jej vypnout, pokud má turbo ještě vysoké otáčky. Jakmile slyšíte, že turbo začíná pískat, je čas jít do servisu. Pokud nechcete do turba vrazit svůj měsíční plat a více, lze využít službu repasování turba.

Repasovaná turba lze pořídit pro všechny typy vozů

Firma ProfiRepas nabízí repase turbodmychadel pro osobní vozidla všech značek i pro nákladní vozidla. Turba jsou vždy repasována kompletně, tedy novými jsou nahrazeny veškeré vnitřní díly. Díky použití kvalitních součástek pro repasování firma jako jedna z mála v evropském regionu poskytuje plnou, tedy dvouletou záruku i na repasované turbodmychadlo. Koupit si lze za výhodnou cenu i nové turbodmychadlo.










Rychlé dodání nového i repasovaného turba je samozřejmostí

ProfiRepas má skladem až 90 % všech typů repasovaných i nových turbodmychadel. Ta jsou zákazníkům odesílána již do 24 hodin od objednání. Méně běžná je pak schopna zákazníkovi odeslat během třech až pěti dnů. Repas turba je možný i u vlastní součástky. Firma si ji vyzvedne na vámi uvedené adrese a na stejnou vám ji po jednom až třech dnech opět odešle. Veškerá doprava je zdarma, a i v tomto případě získáváte záruku 24 měsíců.

Kompletní servis turbodmychadel

Další službou firmy ProfiRepas je kompletní servis turbodmychadel – tedy test, vyvážení, seřízení, případné přetěsnění, kalibrace a tlaková zkouška. Turbo lze zaslat opět přímo do firmy, nebo využít některý z autorizovaných servisů, se kterými společnost spolupracuje.

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..