Znáte rozdíl mezi andělskými a tarotovými kartami?

Znáte rozdíl mezi andělskými a tarotovými kartami?

Znáte rozdíl mezi andělskými a tarotovými kartami?

Pokud vás to táhne ke spiritualitě a s odpovědí na nejednu životní otázku se obracíte na výklad karet, nejspíš asi dobře víte, co jsou a k čemu slouží andělské a tarotové karty. Ale víte i, jaký je mezi nimi rozdíl?

Ať už vás andělské a tarotové karty na vaší životní cestě už provázejí nebo jsou pro vás úplnou novinkou, něco vám o nich prozradíme.

Už od pradávna lidé hledají cestu a směr…

Cestu a směr na své životní cestě lidé hledají již odpradávna. K tomu mají řadu pomůcek. Zatímco někdo se upíná čistě k pragmatickým věcem a jevům, jinému je dobře v duchovnu a spiritualitě. Ten, kdo dovolí oné duchovní atmosféře na chvíli proniknout do jeho vědomí cítí, že konečně není ztracen, že našel cestu, která mu zodpoví všechny otázky ohledně jeho zdraví, lásky či osudu.

Znáte rozdíl mezi andělskými a tarotovými kartami?
Sebring, Florida USA; June 19, 2016 tarot cards
Credit: Getty

A tak se dříve či později dostane i k výkladům andělských a tarotových karet. Třeba zprvu formou nějaké spiritualistické přednášky. Později si výklad dle návodů a nově získaných informací může člověk zkusit sám. Není na tom nic těžkého. Stačí se plně soustředit, udělat si chvíli klidu a pohodlí a konkrétně vyslovit své otázky.


Při výkladu karet je zapotřebí velké vnímavosti, a proto mohou mít tyto karty i obrovský vliv na relaxaci, uvolnění a celkové uklidnění člověka. Na trhu přitom existuje řada karet, s nimiž lze vykládat. Nejčastěji karty andělské a tarotové.

Co vám poví andělské karty?

Andělské karty jsou k dostání nejčastěji v sadě 44 karet s obrázky nejrůznějších andělů a s dalšími symboly. Vykládá se buď z jedné nebo ze tří karet. Výklad karet přitom můžete brát jako přímou komunikaci s anděly.

Právě ti jsou vaši hlavní zprostředkovatelé odpovědí, vašimi průvodci na cestě za vyřešením konkrétního problému. Ať už vás trápí nějaký problém či nerozhodnost, mohou vám právě andělské karty pomoci na věc se více soustředit, hledat odpovědi na otázky a řešit je.

Co vám o vašem životě vypoví tarotové karty?

Tarotové karty jsou k dostání v sadě 78 karet, které jsou rozčleněné do tří okruhů. Jsou to karty, na nichž jsou vyobrazeny nejrůznější obrázky, symboly a obrazce a existuje řada způsobů, jak lze tarotové karty vykládat.

Pro někoho neznalého to může být velmi složité. Stejně jako u andělských karet to chce velkou dávku soustředění. A stejně jako u andělských karet i tady se můžete ptát na různé oblasti svého života – práce, láska, vztahy…

Jaký je rozdíl mezi andělskými a tarotovými kartami?

I přesto, že lze andělské i tarotové karty používat k výkladu a řešení nejrůznějších životních situací, mají jeden obrovský rozdíl. Zatímco andělské karty vidí na každém výkladu vždy něco pozitivního a jsou celkově pozitivněji naladěné, tarot vám bez okolků vyloží i nepříjemné skutečnosti, což může být pro nováčky hodně stresující.

Postupem času se však každý, kdo má o toto duchovno velký zájem, naučí kartám porozumět.

Proto pokud vás něco tíží, nemůžete udělat životní rozhodnutí nebo jen chcete na cestě vaším životem podporu od andělů, neváhejte a svou sadu výkladových karet na www.poznani-knihy.cz

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.