Vyzkoušeli jste už pronájem auta na Letišti Václava Havla? Nalákáme vás!


Jistě to znáte: dorazili jste po náročné cestě z dovolené do Prahy uprostřed noci. Letadlo mělo zpoždění, museli jste se vláčet s těžkými zavazadly, a teď unavení řešíte, jak se dostat domů. Hrkat se autobusem se vám nechce – ostatně nejspíš už ani žádný nepojede, nebo se předem vyprodal, na taxislužby není spoleh, a nechat si vlastní auto na parkovišti, aby na vás čekalo, by vás bývalo vyšlo na nehorázné peníze. A co si takhle na letišti pronajmout vůz od renomované autopůjčovny?

Pronájem auta na letišti je výhodnější, než se zdá

Možná, že jste o půjčení auta v Česku nikdy neuvažovali, protože máte utkvělou představu o tom, kolik taková legrace stojí. Pronájmy aut na letištích ovšem často nabízejí konkurenceschopné ceny, a navíc můžete vychytat různé slevy, zejména pokud rezervujete předem nebo na delší dobu. Kdo je z Prahy, snadno si vůz pronajme na jednosměrnou jízdu, a pokud cestujete s celou rodinou, pak už není vůbec co řešit. Pokud se tu chystáte strávit nějaký čas a využíváte Prahu jako základnu, z níž budete navštěvovat vzdálenější místa, pronajaté auto vám poskytne nezávislost a možnost prozkoumat destinace, které nejsou snadno dostupné veřejnou dopravou.

Hlavně to pohodlí!

Nečekat na žádné spoje ani taxikáře a zařídit se prostě a jednoduše po svém, a to aniž byste se museli strachovat o vlastní auto, zaparkované týden nebo dva kdesi v Ruzyni – takový komfort si užijete jen s půjčeným vozem. Pokud nejste přímo z hlavního města a chystáte se v Praze přenocovat, nebo tu dokonce strávit po příletu pár dní, oceníte takové auto ještě víc. Nebudete se muset pídit po lokálních formách dopravy – prostě jen nasednete do auta a spustíte GPS, a to v kteroukoli denní dobu. Ušetříte tak i spoustu času promarněného čekáním a tápáním, což je obzvláště užitečné, pokud přilétáte pozdě v noci.

Orientace a přehledný systém jsou samozřejmostí

Spolehlivé autopůjčovny dnes nabízejí rezervaci auta předem online, což vám zaručí, že vámi vybrané vozidlo bude k dispozici v době vašeho příletu. Objednáte si ho jednoduše online, třeba z vašeho mobilu či tabletu, není tedy problém řešit tento požadavek i na cestách. Navíc může být pronájem aut na letišti i finančně výhodnější. Vzhledem k tomu, že letiště Praha je hlavním dopravním uzlem, většina autopůjčoven má své pobočky přímo na místě, což usnadňuje proces vyzvednutí a vrácení auta. Tady se prostě nemůžete ztratit.

Široká nabídka vozidel, kde si každý najde to své

Na letišti jsou obvykle k dispozici auta různých kategorií a velikostí, což vám umožní vybrat si takové, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Od malých městských aut až po prostorné rodinné vozy nebo luxusní modely, s automatem pro ty, kdo mají rádi pohodlí, a s ruční převodovkou pro řidiče, kteří si jízdu užívají. Když se vracíte z rodinné dovolené a máte hodně zavazadel, vyberete si třeba kombíka, a nikdo nebude muset mít krosnu na klíně. Spolehlivé vozidlo z renomované půjčovny, které jste si společně zvolili, bude navíc mnohem bezpečnější než Uber nebo používání alternativních služeb přepravy, zejména v neznámém městě.

Vybíráme vhodnou autopůjčovnu

Nejspíš jste si všimli, že půjčovna aut letiště Praha není jen jedna. Nabízí tu své služby hned několik autopůjčoven. Jak si mezi nimi zvolit tu správnou? Stačí prověřit několik snadno dostupných zdrojů, a hned budete mít jasno. Jsou to:

  1. Reference zákazníků: Nic vám neřekne o autopůjčovně víc, než nadšené reakce a příznivé reference klientů, kteří ji vyzkoušeli před vámi. Prohlédněte si nejen komentáře na stránkách společnosti, ale i sociální média a Google. Ihned tak odfiltrujete autopůjčovny, které se svými zákazníky nejednaly férově. Podezřelé jsou i firmy, které mají velmi málo referencí. Zpozornět byste měli i tehdy, když se reakce zdají pozitivní, ale přicházejí z podivných profilů, nebo byly všechny vloženy ve stejný den.
  2. Webové stránky autopůjčovny: Zde se dozvíte vše o jejích podmínkách, nabízených službách a typech vozů. Přehledný a funkční web, který se dobře zobrazuje na různých typech zařízení, je prvním předpokladem. Bonus pak představuje proklientský přístup, například sekce často kladených otázek, možnost vložit komentář s dotazem, atd.
  3. Ceník a obchodní podmínky: Každá renomovaná půjčovna automobilů by měla mít tyto informace viditelně dostupné. Zkontrolujte si, jestli ta která firma uvádí jen čistou cenu pronájmu, nebo započítává i doplňkové služby, jako je havarijní pojištění, připojištění čelního skla, dálniční známka, cesta do zahraničí, cena za přistavení nebo druhý řidič. Zohledněte také stáří vozu a jeho stav. Nakonec si podrobně prostudujte obchodní podmínky půjčovny, kde můžete na poslední chvíli odhalit skryté poplatky.
  4. Přístup personálu a komunikace: Všechny předchozí kroky jsou nedůležité, pokud vám autopůjčovna nevyjde vstříc, nekomunikuje s vámi a nereaguje na vaše dotazy. Smlouvu proto podepište jedině s profíky, kteří vám pomůžou, kdykoliv se na cestách dostanete do nesnází. Nezapomeňte si tedy ověřit, jak zvolené firmy funguje zákaznická podpora.

Možnosti půjčení auta na letišti

Řekli jsme si už, jak vybírat autopůjčovnu, avšak nezmínili jsme se, jaká je konkrétně na pražském letišti nabídka. Takže, chcete-li si v Ruzyni půjčit auto, narazíte na následující typy poskytovatelů:

  • Brokerské systémy
  • Pobočky mezinárodní půjčoven
  • Lokální Autopůjčovny

Každý z nich má své specifické výhody. Například brokerské systémy se pyšní obrovským přehledem na jednom místě, zatímco mezinárodní půjčovny se opírají o svou reputaci, nabízejí spolehlivost a širokou dostupnost vozů. Lokální autopůjčovny se zase vyznají v místních poměrech a můžou vám nabídnout širší spektrum služeb s větší personalizací, jakož i flexibilnější přistavení vozu.

S autopůjčovnou Taggart jezdíte snadno, bezpečně a za rozumné ceny

Pokud se vám zdá, že výběr autopůjčovny podle výše uvedených měřítek je zbytečně náročný, nezoufejte. Poradíme vám totiž renomovanou firmu v tomto oboru, kterou jsme již prověřili za vás. Je jí autopůjčovna Taggart, která se může pochlubit hned třemi pobočkami v hlavním městě, z nichž jedna se nachází právě v pěší dostupnosti od Terminálu 1 a 2 na Letišti Václava Havla (další dvě jsou v centru Prahy a poblíž žižkovského nádraží). Možná ale tyto pobočky vůbec nebudete potřebovat, protože autopůjčovna nabízí zákazníkům něco navíc: přistavení i vyzvednutí vozu v rámci metra Prahy zcela zdarma. Na osobní přístup zde kladou velký důraz, proto zaměstnanci půjčovny sledují váš let a zajistí, že vůz bude přistaven právě tehdy, kdy ho budete potřebovat. Osobně vás přivítají u vchodu do terminálu a k autu vás doprovodí. A bezpečnost? Pojištění pro celou Evropu je samozřejmostí.

Výhody, které vás ohromí

Chcete další důkazy, že vám radíme správně? Například finanční výhody? Všechny náklady s provozem, údržbou a pojištěním auta hradí autopůjčovna Taggart. Skrytých poplatků se zde vůbec nemusíte bát a spousta dodatečných služeb, jako druhý řidič, je u ní zdarma. Vozový park této firmy tvoří 500 spolehlivých, zánovních vícemístných vozů s malým nájezdem, které nezklamou při jakékoliv příležitosti. Není proto divu, že má tato autopůjčovna nejlepší hodnocení ve svém obor na našem trhu: pyšní se přes 2000 pětihvězdičkových hodnocení na Googlu, a více než 550 na stránkách firmy.cz. Vybrat si budete moci ze dvou tarifů, kdy levnější je s limitem najetých kilometrů a dražší bez limitu.

Vůz vám přistaví dle vaší potřeby klidně i v den objednání, tak neváhejte a rezervujte si svůj vůz třeba hned.




Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..