6 míst na těle, kde kromě podpaží můžete používat deodorant


6 míst na těle, kde kromě podpaží můžete používat deodorant
6 míst na těle, kde kromě podpaží můžete používat deodorant

Deodorant je součástí drogistické výbavy většiny z nás. Lidé používají deodorant jako prostředek ke snížení potu a zápachu v podpaží. To však není jediný úkol, který mohou deodoranty splnit.

Na nohy

Lidé, kteří tráví celý den v botách, znají pocit zpocených nohou, což vede k zápachu a tvorbě bakterií. Kromě udržování správné hygieny nohou můžete na ně také nastříkat deodorant. Udrží je čerstvější a sušší a sníží tvorbu potu.

Pod prsy

Ženy s velkými prsy často čelí problému pocení pod oblastí hrudníku. Používání deodorantu pod prsy je udrží déle suché. Pokud se obáváte, že chemikálie v deodorantu způsobí dermatitidu, můžete se rozhodnout pro antiperspirant bez obsahu hliníku. Zdá se, že aktivní uhlí dělá skvělou práci při zachycování vlhkosti, kterou naše tělo produkuje.

Vnitřní strana stehen

Naše stehna se mohou zpotit při extrémně vysokých teplotách. Toto extrémní pocení může způsobit svědění, podráždění a odření. 

Proto může být aplikace některých deodorantů na naše vnitřní stehna život zachraňující. Vybraný deodorant musí obsahovat chlorid hlinitý. Ženy musí být velmi opatrné, aby se nedotýkaly svých soukromých citlivých oblastí deodorantem.


6 míst na těle, kde kromě podpaží můžete používat deodorant

Kdekoli na těle po holení žiletkou

Je zcela běžné, že u lidí dochází k zarudnutí nebo podráždění po holení nohou, oblasti bikin a podpaží. Deodorant může pomoci. Měli byste se rozhodnout pro neparfémovaný deodorant, který uklidní svědění a ošetří zarudnutí do 2 dnů. Snažte se  vyhnout výrobkům, které obsahují alkohol, a možná najdete deodorant, který má zvlhčující vlastnosti.

Štípanec od komára

První reakcí většiny lidí na štípnutí komárem je poškrábání. Můžete si vzít svůj roll-on deodorant a aplikovat ho na postiženou oblast. Deodoranty obsahují chlorid hlinitý, který snižuje svědění a zarudnutí.

Lak na nehty

Většina odlakovačů obsahuje aceton, chemickou látku, která může při častém používání vysušit nehty a nehtovou kůžičku. Proto možná budete chtít vyzkoušet deodorant ve spreji, až budete příště odstraňovat manikúru. Jediné, co musíte udělat, je nastříkat si ho na nehty z velmi malé vzdálenosti a poté barvu otřít vatovým tamponem. Může to nějakou dobu trvat, nebo to budete muset opakovat podruhé, ale alespoň se vyhýbáte škodlivým chemikáliím, jako je aceton.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..