Jaké doplňky pořídit k venkovnímu bazénu?

Jaké doplňky pořídit k venkovnímu bazénu?

Jaké doplňky pořídit k venkovnímu bazénu?

Není nic příjemnějšího, než si po týdnu shonu v pracovním procesu užít odpočinkový víkend v klidu domova lenošením u bazénu. Ke klasickým lehátkům, slunečníkům a dalším běžným kouskům, které patří k vybavení, které si pořizujeme k bazénům, můžete zakoupit ještě pár dalších doplňků (třeba zahradní nábytek), kterými si můžete svůj odpočinek zpříjemnit a okolí bazénu tím i značně zútulnit.

Příjemné posezení

Udělejte si u bazénu pohodlí jako v obýváku. Stačí jen pořídit stylový stůl, židle, gril, nějaká křesílka a okrasné květináče a můžete být venku celý den. Na léto pak nezapomeňte také na slunečníky a můžete si představovat, že jste někde u moře. Kovová lehátka vyměňte za ta dřevěná, která jsou i rozkládací, podobně to udělejte i se židlemi a stolem. Sice je tento nábytek trochu náročnější na údržbu, ale zase navodí úžasnou atmosféru, oproti tomu kovovému. Občas ho napusťte olejem a pečujte o něj jako o jiný dřevěný nábytek.


Nábytek z obýváku

Spousta lidí má ve zvyku nekupovat nový nábytek, kterým by vyzdobila zahradu, ale prostě vytáhnou ven ten, který mají v obýváku či v kuchyni, a udělají si pohodlí místo uvnitř venku. Nábytku (zejména křeslům či taburetům a podobně), udělá čerstvý vzduch jedině dobře, protože se provětrají. Samozřejmě se však musí dát pozor na déšť a bouřky, aby se nábytek nepoškodil.

Hamaka

Houpací síť (Hamaka) je pro to pravé lenošení u bazénu velmi vhodným doplňkem. Stačí jí jen zavěsit, postavit si k ní ještě malý stoleček, kam si odložíte vše, co potřebujete (pití, svačinku, mobil, knihu atd.) a nemusíte z houpačky vůbec vylézat.

Podložka

Vlastníte skládací podložku, která se jinak používá ke cvičení? Pokud ano, pak neváhejte, vytáhněte jí ven, rozložte u bazénu, natáhněte se na ní a můžete relaxovat, aniž byste museli ležet přímo na zemi. Kdo chce, může si ušít i vlastní podložku, stačí vám k tomu jen několik kusů látek (jednobarevných i pestrých) a molitan.

Postel

Samozřejmě, že si na zahradě nemusíte hned zařídit ložnici, ale vytáhněte třeba starou kostru lehátka nebo starší gauč, položte na něj měkoučkou matraci, přehoz a nějaké polštáře a můžete se natáhnout pod slunečník do měkkého s hubou ve sluchátkách a relaxovat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.