Alkoholtester používá každý zodpovědný řidič


Alkoholtester používá každý zodpovědný řidič
Alkoholtester používá každý zodpovědný řidič

Alkohol je bohužel příčinou řady neštěstí, kterým lze snadno předejít. Moderní alkoholtestery dokážou přesně určit množství alkoholu v krvi na základě jednoduché dechové zkoušky, a to jen zmáčknutím jediného tlačítka.

Spolehlivý pomocník každého řidiče i zaměstnavatele

Nulová tolerance k alkoholu platí nejen na silnicích, ale i ve většině zaměstnání. Následky porušení zákazu mohou být tragické.

Pracovníkům zodpovědným za bezpečnost práce na pracovištích lze jen doporučit spolehlivé digitální alkoholtestery. Typ AL 6000 patří mezi velmi přesné a snadno ovladatelné digitální testy. Lze jej používat přímo bez náústku i za pomoci hygienických náústků pro jednorázové použití, které jsou zárukou dodržení hygienických pravidel a obranou proti přenosu infekcí. Náústky lze samozřejmě kdykoli dokoupit v praktické vícekusové sadě. Alkoholtester AL 6000 RED vyniká přesností měření (1/100) a velkým měřicím rozsahem (0,0-4,0 promile). Praktickou funkcí je počitadlo provedených měření.


Alkoholtester by měl mít vždy po ruce i každý řidič. Například ve Francii jsou tyto přístroje již od roku 2012 povinnou výbavou všech aut. Službu ověření množství alkoholu v krvi již naštěstí nabízí i nejedna česká restaurace.  Majitelé hotelů, barů a restaurací nejčastěji vybírají digitální tester alkoholu AL 4000 D s mimořádným rozsahem měření, od 0,0 do 5,0 promile. Samotné měření je velmi jednoduché a probíhá pomocí slámek. Díky vestavěnému displeji lze přístroj využít i pro prezentace obrázků či videí. I proto je tento typ digitálního alkoholtesteru oblíbenou atrakcí večírků, oslav a svateb. Zúčastněným přináší využití testu potřebný klid před usednutím za volant.

Důvěřovat, ale pravidelně prověřovat!

Přesné měření zaručují pouze profesionální alkoholtestery prodávané specialisty na zdravotnickou techniku. Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. již od roku 1998 dováží výrobky od ověřených světových značek, které nabízí i prostřednictvím vlastního e-shopu zaměřeného na lékařské přístroje. Prodej však tvoří pouze část nabízených služeb.

Na plzeňskou společnost se můžete obrátit také ohledně revizních prohlídek a kalibrace všech přístrojů. Alkoholtestery od firmy KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. znamenají jediné – absolutní přesnost, 100% jistotu.

Kontaktujte specialisty!

KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o.
Přemyslova 25 (naproti OC PLAZA)
301 00 PLZEŇ
E-shop: www.szo.cz
E-mail: krasny@szo.cz
FACEBOOK: https://www.facebook.com/szocz/

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..