Angličtina s rodilým mluvčím patří mezi efektivní způsob výuky pro děti

Angličtina s rodilým mluvčím patří mezi efektivní způsob výuky pro děti
Angličtina s rodilým mluvčím patří mezi efektivní způsob výuky pro děti

Není pochyb o tom, že čím dříve se začne dítě seznamovat s cizím jazykem, tím lépe. Jelikož dorozumět se anglicky v současné době patří již mezi zcela běžné dovednosti, bez nichž se málokdo obejde.  Z tohoto důvodu je nejvhodnější začít s výukou již od útlého věku, protože si tak osvojí správnou výslovnost a vybuduje základy do budoucna. V tomto ohledu bude významně nápomocna zejména výuka s rodilým mluvčím, jež nabízí řadu výhod.

Výhody rodilého mluvčího

Rodilý mluvčí je významným přínosem zejména v oblasti osvojení správné výslovnosti. Malé děti totiž dokáží dobře napodobit to, co slyší. Se zvyšujícím věkem se však tato schopnost ztrácí. Konverzace v angličtině s rodilým mluvčím má tak pro děti nezastupitelnou roli. Rodilý mluvčí také dokáží při mluvení anglicky dobře projevit své emoce, takže dítě snadněji odvodí, co lektor říká, i když nerozuměl.

Rodilí mluvčí také často do výuky přináší svoje zvyklosti a tradice, takže dítě pozná řadu zvyklostí a kulturní rozdíly jiné země.

Výuka zábavnou formou

Rodilí mluvčí často aktivně zapojují do výuky angličtiny mnoho zábavných a hudebních prvků. Na rozdíl od českého vyučujícího se neučili anglicky podle učebnic, ale tak jako se my učíme česky, takže přesně vědí, jak při výuce angličtiny postupovat, aby si dítě osvojilo co nejvíce znalostí a hlavně si získané znalosti zapamatovalo. Angličtina s rodilým mluvčím tak probíhá vždy zábavnou formou tak, že dítě často ani netuší, že se učí. Díky tomu si získá kladný vztah k angličtině, který je při výuce velice důležitý.

Vylepšete angličtinu svého dítěte s UpWord English

Rádi byste zajistili svým dětem kvalitní výuku angličtiny s rodilým mluvčím, ale nevíte na koho se obrátit? V tom případě máme pro vás tip na kurzy UpWord English, které jsou založeny na tzv. nepřekladové metodě a individuálnímu přístupu. Výuku provádí rodilý mluvčí s pedagogickým vzděláním.

Pokud se obáváte, že dítě nebude ničemu rozumět, když s cizím jazykem teprve začíná, tak tuto obavu můžete rovnou zahodit za hlavu.  Jelikož jde o prověřenou metodu výuky angličtiny a navíc při výuce dětí bude také k dispozici český asistent, který se postará o případné vysvětlení probírané látky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..