Bezpečnostní dveře do sklepa ochrání vaše sportovní potřeby i rodinné poklady

Bezpečnostní dveře do sklepa ochrání vaše sportovní potřeby i rodinné poklady
Bezpečnostní dveře do sklepa ochrání vaše sportovní potřeby i rodinné poklady

Právě sklep patří mezi nejčastěji vykrádaná místa. Zejména v bytových domech a panelácích jsou sklepy místem, kam lidi odkládají drahou sportovní výbavu, autopříslušenství, ale často i různé „rodinné poklady“ – třeba bednu slivovice, kterou jste podědili po dědečkovi a střežíte si ji jako oko v hlavě. Škody po vykradení sklepu jsou pak vysoké, nejen pokud jde o finance, ale i citové.

Bezpečnostní dveře do sklepa

Montovat bezpečnostní dveře do sklepa se nám obvykle nechce. Pro sklep nám připadají jako drahé řešení. Podle největšího českého prodejce bezpečnostních dveří NEXT je to ale chyba. I proto pro zákazníky připravil řešení: bezpečnostní dveře do sklepa NEXT SD101T. Tyto sklepní dveře byly vyvinuty na základě tradičních bezpečnostních dveří SD101 a SD111, jsou však „osekány“ o vlastnosti, které u dveří do sklepa nepotřebujeme.

Jde to i levněji

Zatímco u bezpečnostních dveří do bytu nebo do domu řešíme protihlukové vlastnosti, termoizolační i design hodící se k domu či bytu, dveře do sklepa mohou být od těchto vlastní obvykle oproštěny. A díky tomu být výrazně levnějšími.

Sklepní dveře NEXT SD101T jsou certifikovány ve 3. bezpečnostní třídě. Lze je otevírat jak dovnitř, tak ven, a to s tím, že bezpečnostní třída zůstane zachována. Snadno je namontujete do stávající kovové zárubně, takže se vyhnete stavebním pracím spojeným s výměnou dveří. Opět tedy ušetříte.

Co se ještě hodí vědět o bezpečnostních dveřích do sklepa NEXT SD101T

NEXT SD101T mají pozinkovaný povrch, nejsou však protipožární. V případě požadavku na protipožární vlastnosti dveří je nutné v sortimentu NEXT sáhnout po jiném typu dveří. Dveře mají 17 jistícících bodů, pokud se otevírají směrem dovnitř, a 21 pokud směrem ven. Většinou se jedná o zdvojené ocelové čepy. Firma své dveře dodává včetně montáže, takže v ceně dveří je již zahrnuté i kompletní osazení bezpečnostních dveří bez případných staveních úprav, pokud by přece jen byly nutné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..