Dámské zimní boty ve znamení pohodlí a stylu? Měla by je mít každá žena!

Jak udeří chladné až mrazivé počasí, dámské zimní boty by měly automaticky nahradit ty podzimní, ba dokonce letní. Nohy v teple jsou totiž základem pro přežití zimy ve zdraví.
A funkčností to samozřejmě skončit nemusí.

Zatímco dříve ženy musely nosit, co se dalo, aby neklepaly kosu, jen co vyjdou ven, dnes už si mohou vybírat – a takový výběr je často dost těžký. Dámské zimní boty se v současnosti dají sehnat v tolika provedeních, že se dilematu nejspíš žádná parádnice nevyhne.

Nohy v teple, pohodlí i ve stylu

Nikdo nechce být během zimy nachlazený víckrát než jednou (a samozřejmě si nepřejeme ani to). Základem úspěchu jsou zimní boty, které díky kožíšku nebo plstění skvěle zahřejí. To ale není všechno.

Dnes si ženy mohou vybírat například mezi zimními botami plochýmina klínku nebo na podpatku, volba není jednoduchá ani v okamžiku, kdy dojde na barvy. A celkové provedení hraje ohromnou roli, když mají boty padnout ke stylů outfitů, které žena nosí.


Byla by chyba vybírat jen podle vzhledu, aby boty sedly k nejčastěji nošenému oblečení, ale zároveň není vhodné ani vybírat boty bez ohledu na jejich design a provedení.

Důležitou roli mohou sehrát třeba i drobné detaily – například falešné šněrování, knoflíčky, kontrastní švy a další maličkosti, díky nimž boty nepůsobí nudně.

Vysoké, nebo kotníkové?

Vždy záleží jen na preferencích konkrétní ženy. Zatímco některé nosí raději vysoké boty (ba klidně i zimní kozačky ke kolenům), jiným vyhovují spíš kotníkové boty. Dámské nároky jsou zkrátka odlišné, ale všechny ženy mohou být bez obav – ty vysněné se dřív nebo později najdou!

Pořízení dámských zimních bot nemusí být nákladné

Samozřejmě, pokud pošilháváme po obuvi, která vznikla pod značkou extra zvučného jména, pak si přání buď splníme, nebo se podíváme jinde. Za kvalitní model ale stačí dát kolem tisícikoruny a příjemné teplo na sebe nenechá dlouho čekat. Jakmile dojde i na impregnaci, nevlídno na ně bude krátké!
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..