Hledáte prostor pro organizování teambuildingu nebo sportovního soustředění?

Hledáte prostor pro organizování teambuildingu nebo sportovního soustředění?
Hledáte prostor pro organizování teambuildingu nebo sportovního soustředění?

Sportovní soustředění jsou důležitou součástí přípravy sportovních týmů a jednotlivců na jejich výkonnostní cíle. Správné plánování a organizace takové akce mohou mít vliv na úspěch a výkonnost sportovců. Pokud plánujete sportovní soustředění pro svůj tým, výběr vhodného ubytovacího zařízení hraje klíčovou roli.

Krásná příroda Posázaví

Asi sedm kilometrů od Zruče nad Sázavou se nachází malý městys Kácov, kterým protéká řeka Sázava. V jeho kopcovitém okolí jsou především lesy a pole, které vytvářejí na pohled velmi pěknou krajinu. Když se z Kácova vydáte po červené turistické trase, která je součástí Cyrilometodějské stezky, dovede vás až ke Sporthotelu Kácov. Z centra obce jsou to pěšky asi dva kilometry. K hotelu pochopitelně vede silnice, tudíž sem snadno vyjedete i autem. Na první pohled vás určitě zaujmou pohledy do okolí s pěknou přírodou.

Co všechno vám sporthotel nabídne

Sporthotel Kácov je vybavený tak, aby poskytoval služby jak jednotlivcům, tak i skupinám. Ideální je zejména pro soustředění pro sportovní kluby, kteří zde najdou pohodlné zázemí pro zdokonalování svých fyzických dovedností. Celoročně je tu možné se ubytovat ve srubech, vytápěných chatkách i na hotelu. Dohromady tu je k dispozici na 300 lůžek. Sporthotel je perfektně vybavený pro řadu sportovních aktivit. Sázavu můžete sjíždět na kajaku, zahrát si paintball nebo discgolf, je tu lanový park, hotelová posilovna i vyhřívaná multifunkční sportovní hala.

Vhodné i pro teambuilding

Jestliže hledáte vhodný prostor pro utužení pracovního kolektivu, pak Sporthotel Kácov je tím ideálním místem. V kouzelné přírodě v blízkosti řeky Sázavy je možné zažít radosti ze sportovních aktivit. A nejen. V hotelu jsou k dispozici přednáškové konferenční prostory včetně audiovizuální techniky. Klidně tu můžete naplánovat firemní školení zaměstnanců, o které bude dobře postaráno. Kvalitní ubytování a chutná jídla a nápoje jsou samozřejmostí.

Jak by se vám líbilo být ubytování ve Sporthotelu Kácov?

Zdroj obrázku: fizkes / stock.adobe.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..