Hledáte rychlý úvěr a jste v registru? Poradíme vám

Hledáte rychlý úvěr a jste v registru? Poradíme vám

Hledáte rychlý úvěr a jste v registru? Poradíme vám

Dostali jste se do situace, kdy nutně potřebujete co nejrychleji půjčit peníze, přitom ale máte záznam v registru dlužníků? V podobné situaci je spousta lidí a není to nic záviděníhodného – se záznamem v registru se úvěry shánějí podstatně hůře a například u bank jste úplně bez šance. Ani u nebankovních společností to není tak jednoduché, po změně zákona musejí všechny úvěrové společnosti kontrolovat registry dlužníků a ověřovat si, zda je klient schopný půjčku řádně splácet.

Možným řešením jsou stále některé nebankovní půjčky

Ne všichni poskytovatelé půjček jsou v tomto ohledu tak přísní a tak se stále dají najít i úvěry, které lze získat i přes záznam v registru SOLUS nebo jakémkoli jiném registru dlužníků. Půjčky bez registru lze získat výhradně u nebankovních společností, které se více zaměřují na rizikové klienty a jsou ochotni půjčit i lidem, jenž už v minulosti měli nějaké nesplacené závazky.

Vyšší šance na schválení je u malých a krátkodobých úvěrů

Lidé se záznamem v registru dlužníků tak mají šanci především u rychlých a krátkodobých úvěrů, kterým se někdy říká SMS půjčky. Typicky se jedná o půjčky, jako je např. Zaplo.cz, Kamali, Via SMS, CreditAir nebo CreditOn, v případě že ale můžete ručit nemovitostí, je možné získat i vysoký nebankovní úvěr – pak už ale vyřízení trvá podstatně delší dobu.

Jen málokteré společnosti umožňují výplatu v hotovosti

V souvislosti s rychlými půjčkami hodně lidí řeší také otázku výplaty – mnoho lidí má exekuce a tak nemohou využívat klasický bankovní účet. V takovém případě jsou možnosti výběru hodně omezené, k výjimkám ale patří např. půjčka Zaplo, kterou si lze vyzvednout v síti trafik GECO nebo půjčka Provident, u níž si každý může vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní variantou.


Pokud na peníze spěcháte, rozhodujte se i podle toho, kde má poskytovatel účty

Důležitou otázkou pro ty, jenž potřebují dostat peníze co nejdříve, je rychlost převodu peněz. Zatímco u půjček vyplácených v hotovosti se můžete s daným obchodním zástupcem bez problémů domluvit prakticky na libovolném čase, včetně víkendů a svátků, u půjčky vyplácené na účet už je to horší a může se stát, že si na peníze budete muset počkat i několik dní.

Rychlost převodu peněz záleží na více faktorech

U bankovních převodů závisí rychlost, kdy vám přijdou peníze na účet, na více okolnostech. Předně je třeba si uvědomit, že převody probíhají v pracovních dnech, takže pokud si o půjčku požádáte např. v noci z pátku na sobotu, přijdou vám peníze nejdříve v pondělí. Stejně tak je třeba počítat i se státními svátky a u jednotlivých společností se liší i jejich pracovní doba, kdy se žádosti zpracovávají. Rychlost převodu peněz tak závisí jednak na samotné úvěrové společnosti, na dnu a čase, kdy je platební příkaz proveden a samozřejmě také na tom, z jaké banky a do jaké banky se peníze odesílají.

Řada poskytovatelů půjček má více účtů

Nejrychlejší je samozřejmě převod peněz v rámci jedné banky. Pokud tedy na peníze spěcháte, zkuste si sjednat půjčku u takové společnosti, která má účet u té samé banky jako vy. Někteří poskytovatelé úvěrů mají účtů hned několik a díky tomu tak většina jejich klientů dostane peníze ihned po schválení žádosti – příkladem je třeba nová půjčka NUKO.CZ, rychlá půjčka CreditAir, SMS půjčka Via SMS a mnoho dalších. V případě, že potřebujete peníze co nejrychleji, raději si ověřte předem, u kterých bank má daná společnost vedené účty.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..